طراحی لوگو کسب و کار

طراحی لوگو کسب و کار یکی از مهمترین کارهایی است که هر کسب و کار بایدانجام دهد. طراحی لوگوی کسب و کار برای برند سازی و متمایز شدن از سایر رقبا امری ضروری و حیاتی است البته به شرط اینکه این کار اصولی انجام بشود و لوگوی شما منحصر به فرد باشد. برای اینکه بتوانید در این مسیر موفق باشید وبا لوگو خود به فروش و سود بیشتری برسید باید به یک تیم طراح خلاق و با تجربه اعتماد کنید و طراحی لوگو خود را با توجه اهداف و ارزش کسب و کار خود به آنها بسپارید.

SAMPLE OF LOGO

نمونه کار لوگو

WHAT IS A LOGO

چرا طراحی لوگو با لوگوداک

0

مهارت های من
مهارت های من
مهارت های من
مهارت های من
image-4-copyright
WHAT IS A LOGO DESIGN

انواع لوگو کسب و کار

وابسته به نوع کسب و کار و همچنین ویژگی‌های هر کسب و کار، طراحی لوگو متناسب با آن کسب و کار از درجه اهمیت بالایی برخوردار است. در هر کسب و کاری یک سری المان و طرح وجود دارد که تنها و تنها مختص به همان کسب و کار است. خوب است که طراح لوگو با دید مناسب‌تری اقدام به ساخت و پیاده سازی لوگو کسب و کار با توجه به این موارد کند.

WHAT IS A LOGO DESIGN

هزینه طراحی لوگوی بیزینس

وابسته به میزان کارکرد بیزینس و همچنین کیفیت نهایی کار، شرکت طراحی کننده لوگو و… هزینه طراحی لوگوی کسب و کار می‌تواند متفاوت در نظر گرفته شود. برای دریافت لیست قیمت طراحی لوگو کافی است با ما تماس حاصل کنید.

ویدئویی از ما

0

CORPORATE SERVICE

ما به رشد تجارت دیجیتال شما کمک می کنیم

0

مریم میرزایی
مریم میرزایی

0

0

محسن ترابی
محسن ترابی

0

0

WHAT IS A LOGO DESIGN

مزیت همکاری با لوگوداک

0

Professional-Logo-Design-For-Business-Brandgy
business-logo-768x512-1
WHAT IS A LOGO DESIGN

مزیت همکاری با لوگوداک

0

WHAT IS A LOGO DESIGN

مزیت همکاری با لوگوداک

عکاسی

This is the heading

مدیریت پروژه

This is the heading

طراحی برندینگ

This is the heading

عکاسی

This is the heading

WHAT IS A LOGO DESIGN

پادکست همکاری با لوگوداک

0

image-4-copyright
WHAT IS A LOGO DESIGN

مزیت همکاری با لوگوداک

0

لوگو برگ
لوگو آنتن
لوگو قفل
لوگو گل
لوگو پیتزا
لوگو آتش
skyscrapers-view-from-ground-cloud

طراحی لوگو برای هر کسب و کاری که به فکر برند سازی و شناخته تر شدن خود است ضروری است و با طراحی لوگوی خاص می‌تواند اعتماد مشتریان را بیش از پیش جذب کند.شما می‌توانید نمونه لوگو های طراحی شده را در سایت لوگو داک مشاهده کنید.

طراحی لوگو کسب و کار همانند سایر طراحی ها اصولی دارد که باید به آن توجه نمود به طور مثال توجه به سلیقه مخاطبین، ارزش و هدف کسب و کار، استفاده از المان، فونت، پالت رنگی و سایز مناسب از جمله مواردی است که در طراحی لوگو باید به آن توجه کرد. 

طراحی لوگو کسب و کار باید به چه صورتی باشد؟ بهترین لوگو برای کسب و کار باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ در هر کسب و کاری که هستید وجود یک لوگو یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین مواردی است که باید به آن توجه کرد. تفاوتی ندارد کسب و کار شما چیست، عدم وجود لوگو برای کسب و کار شما می‌تواند هزینه‌های گزافی را برای تبلیغات بدون بازدهی و عدم به خاطر آوری شما توسط مخاطب رقم بخورد.

بدون هیچ گونه گزافه گویی می‌دانیم وجود لوگو برای هر کسب کار می‌تواند نقطه عطفی باشد که آن کسب و کار موفقیت خود را کسب کند. طراحی لوگو حرفه‌ای برای کسب و کار می‌تواند کارکردهای مختلفی داشته باشد که از جمله این کارکردها می‌توان به جلب نظر مخاطب، افزایش اعتماد مخاطب به کسب و کار، افزایش به یادآوری برند، افزایش آگاهی از برند و… است. شما می‎‌توانید برای دریافت مشاوره رایگان طراحی لوگو وهمچنین دریافت جزئیات قرارداد طراحی لوگو با تیم ما در تماس باشید.

 

نکات مهم در زمان سفارش طراحی لوگوی کسب و کار

نکات و موارد گوناگونی وجود دارد که توجه کردن به آن‌ها در زمان طراحی لوگو برای کسب و کار باعث خواهد شد که لوگوی طراحی شده از کیفیت متناسب و حرفه‌ای برخوردار باشد.

استفاده از رنگ‌های آن کسب و کار

هر کسب و کاری وابسته به نوع خدمتی که ارائه می‌دهد می‌تواند رنگ‌های مخصوص به خود را داشته باشد. به عنوان مثال در شغل آتش نشانی رنگ قرمز یکی از رنگ‌های اصلی است، در کسب و کار آموزشی استفاده از رنگ سبز نوید بخش آینده مناسب است. پس طراح لوگوی کسب و کار باید به رنگ مناسب با آن کسب و کار توجه کافی داشته باشد.

شکل پیاده سازی لوگو کسب و کار

هر کسب و کار وابسته به نوع خدمتی که ارائه می‌دهد، دارای روحیه مختلفی در پیاده سازی اشکال است. به عنوان مثال بیزینس‌های صنعتی از برش‌های تیز و تند استفاده می‌کنند. این در حالی است که در کسب و کاری مانند شغل نقاش ساختمان، استفاده از برش‌های ملایم رایج و متداول است.

طراحی لوگو الکتریکی

طراحی لوگو خرازی

طراحی لوگو خشکشویی

طراحی لوگو خیاطی

طراحی لوگو دکوراسیون داخلی

طراحی لوگو صرافی

طراحی لوگو صنایع روشنایی

طراحی لوگو صوتی و تصویری

طراحی لوگو عطاری

طراحی لوگو قصابی

طراحی لوگو قنادی

طراحی لوگو کافی شاپ

طراحی لوگو کالای خواب

طراحی لوگو لوازم آرایشی

طراحی لوگو لوازم التحریر

طراحی لوگو لوازم سیسمونی

طراحی لوگو لوازم یدکی خودرو

طراحی لوگو مزون

طراحی لوگو مشاور املاک

طراحی لوگو گلخانه

طراحی لوگو جواهرات

طراحی لوگو رستوران

طراحی لوگو عینک

طراحی لوگو بیمه

طراحی لوگو گیمینگ

5/5 - (3 امتیاز)