طراحی لوگو جواهرات

طراحی لوگو برای طلا و جواهرات جذابیت و زیبایی های خاص خود را دارد. در ایران شرکتهای متعددی در زمینه طلا و جواهرسازی فعالیت دارند که برای توفیق در کسب و کارشان باید از ایده های خلاقانه بهره ببرند. یکی از این ایده های خلاقانه و تاثیرگذار طراحی لوگو است. لوگو ضمن شناساندن هویت بصری برند در جذب مشتری نیز اهمیت بسیاری دارد. در طراحی لوگو زیورآلات بهتر است از رنگ ها و المان هایی به کار گرفته شود که حس درخشندگی و جلوه زیبایی خاصی داشته باشد. اگر به دنبال طراحی لوگو خاص برای جواهر فروشی خود هستید بهتر است از یک تیم حرفه ای و کارآزموده کمک بگیرید

0

مهارت های من
مهارت های من
مهارت های من
مهارت های من
مهارت های طراحی لوگو جواهر
سفارش طراحی لوگو حضوری

0

نماد در طراحی لوگو اهمیت بسیاری دارد، مانند کاراکتر در بسته بندی، بررسی اکثر نمادهای به کار رفته در طراحی لوگو طلا و جواهرات نشان می‌دهد که اکثرا از نماد الماس یا حلقه رینگ استفاده شده است، اگر دنبال منحصر به فرد بودن هستید سعی کنید دنبال طرح‌های رایج نروید زیرا این طرح‌ها برای کاربر هدف جذابیت خاصی نخواهد داشت و ذهن مخاطب را درگیر نخواهد کرد و کاربر نسبت به برند شما به دید سایر برندهای رایج نگاه خواهد کرد. متفاوت بودن را از طراحی لوگو در لوگوداک آغاز کنید.

ویدئویی از طراحی لوگو جواهرات

0

0

مریم میرزایی
مریم میرزایی

0

0

محسن ترابی
محسن ترابی

0

0

0

سفارش آنلاین طراحی لوگو
چرا طراحی لوگو جواهرات؟

0

عکاسی

This is the heading

مدیریت پروژه

This is the heading

طراحی برندینگ

This is the heading

عکاسی

This is the heading

0

پادکست طراحی لوگو جواهرات
سوالات متداول طراحی لوگو جواهرات

بدون شک آشنایی با خصوصیات درونی مخاطبان هدف در یک برند عامل بسیاری مهمی است تا طبق سلیقه مشتریان لوگو طراحی شود. توجه به این مسئله باعث جلب رضایت مشتریان می شود و آنها احساس می کنند که برایشان ارزش قائل هستید.

براساس تحقیقات انجام گرفته بر روی مشتریان تاثیری که طراحی لوگو بر افزایش مشتری و درآمد دارد، بسیار ملموس است. افرادی که علاقه زیادی به خرید طلا و جواهرات دارند اذعان داشتند که جواهر فروشی هایی که یک لوگو اختصاصی داشتند مردم اعتماد بیشتری به آنها داشتند.

نیاز به طراحی لوگو جواهرات دارید؟ به دنبال مجموعه‌ای برای ثبت سفارش طراحی لوگوی جواهرات خود هستید؟ طراحی لوگو جواهرات باید ظرافت و جذابیت‌های منحصر به فرد خود را داشته باشد تا برای مخاطب چشمگیر باشد و به افزایش اعتبار و اعتماد مشتریان اضافه کند. طراحی لوگو به شما کمک می‌کند تا به برند خود هویت دهید (هویت برند خود را پیاده سازی کنید) و در ذهن مخاطب یک تصویر سازی ذهنی در رابطه با برند خود انجام دهید. استفاده از ایده‌های خلاقانه به گیرایی و جذب مشتری کمک بسزایی خواهد کرد.

 نکته مهمی‌که باید در طراحی لوگو جواهر فروشی صورت بگیرد این است که در وهله اول باید سبک کاری خودمان را مشخص کنیم تا لوگویی که طراحی می‌شود متناسب با هویت برند باشد و بتواند تصویر درستی را در ذهن مخاطب ایجاد کند، فاکتور‌ها و اصول مهمی‌که باید در طراحی لوگو طلا و زیورآلات نقش دارند که باید به آن توجه کرد در ادامه مطلب به آن‌ها اشاره شده است که رعایت آن‌ها موجب جلب نظر مخاطب و وجه تمایز شما و سایر رقبا خواهد شد و بدون شک اثرگذاری بهتری در ذهن مخاطب خواهد داشت.

اصول و مواردی وجود دارد که یک طراح لوگو اگر به خوبی این موارد را در زمان ساخت انواع لوگو جواهرات از لوگو تایپ جواهرات گرفته تا لوگو تصویری یا لوگو ترکیبی جواهرات باید به آن توجه داشته باشد.

اصول مهم در طراحی لوگو جواهرات

موارد و اصولی وجود دارد که در زمان طراحی لوگو برای جواهر فروشی باید به آن توجه داشت. رعایت کردن این نکات و موارد باعث می‌شود که بدون مشکل و بدون کوچکترین خطایی، لوگوی مورد نظر خود را در اختیار داشته باشید.

استفاده از نظرات و دیدگاه طراحان حوزه طلا و جواهرات

بدون شک افرادی که سال‌ها در این حوزه فعالیت می‌کنند و به جزئیات و اصول طراحی جواهرات واقف هستند و به لحاظ تجربی به سلیقه مشتریان و مد روز آشنایی بیشتری دارند، با بیان نقطه نظرات خود می‌توانند راهگشای شما در طراحی لوگو جواهرات باشند.

شناخت مشتریان یک جواهر فروشی

اهمیت و درک این موضوع و اینکه مخاطب ما شامل چه گروه سنی است موجب می‌شود طرح شما برای مخاطب هدف اثرگذارتر شود و بازتاب خوبی در جامعه داشته باشد. به طور میانگین در جامعه ما بانوان تمایل بیشتری به خرید طلا و جواهرات دارند و دانستن این موضوع به ما کمک کند تا در طراحی لوگو از المان‌هایی استفاده کنیم تا برای بانوان جذابیت بیشتری داشته باشد و مطابق سلیقه آن‌ها باشد.

طراحی  کاملا متناسب با حوزه جواهرات و زیورآلات

مشخص کردن حوزه فعالیت برند باعث می‌شود لوگو به صورت تخصصی طراحی شود به عنوان مثال اگر در زمینه جواهرات دست ساز یا به طور تخصصی در زمینه حلقه و انگشتر و یا در حوزه طلای کودک فعالیت می‌کنید می‌توانید به طور خاص لوگویی طراحی کنید که متناسب با سبک حوزه کاری شما باشد.

توجه به رنگ و فونت لوگوی جواهری

در طراحی یک لوگو تمام المان‌ها به نوبه خود مهم هستند و جزئیات می‌توانند تفاوت‌ها را خلق کنند. روانشناسی رنگ‌ها و تاثیری که در ذهن مخاطب به جا می‌گذارد می‌تواند به شما در خلق یک لوگوی جذاب کمک کند، همچنین توجه و به کارگیری هنر تایپوگرافی به زیبایی و جذابیت لوگوی جواهرات شما کمک خواهد کرد. بررسی‌ها و مطالعات روانشناسی رنگ‌ها نشان می‌دهد که در طراحی لوگو جواهرات بیشتر از ترکیب رنگ‌های متضاد مانند مشکی و سفید، مشکی و طلایی، مشکی و نقره ای و نظیر آن استفاده می‌شود تا همانند ظاهر جذاب طلا که درخشنده است این حس را به خوبی به مخاطب القا کند.

ارائه یک سبک جدید و خلاقانه برای ساخت لوگو زیورآلات فروشی

نوآوری در خلق یک هویت بصری عامل مهم‌ و تاثیرگذاری در ذهن مخاطبان است. به کار گیری قوه تخیل و تفکر در کنار هم در به اوج رسیدن یک کار هنری همچون طراحی لوگو طلا و جواهرات خواهد بود. بدون شک مخاطب حس می‌کند که برای طراحی اصولی لوگو زمان و انرژی زیادی صرف شده و طراحان و صاحبان کسب و کار برای مشتریان خود ارزش قائل هستند.

برای موفق شدن در طراحی لوگو کسب و کار شناخت عوامل آن کمک بسزایی خواهد کرد، مسلما برای ارزش و اعتبار بخشیدن به کسب و کار داشتن یک لوگوی منحصر به فرد که بیانگر مفاهیم و القای پیام حوزه کسب و کار با استفاده از تکنیک‌های بصری است شما را چندین گام جلوتر از سایر رقبا خواهد برد.

شما می‌توانید جزئیات قرارداد طراحی لوگو و موارد لحاظ شده در طراحی لوگو را از تیم لوگو داک بخواهید.

نمونه طراحی لوگو جواهرات

گروه طراحان لگوداک با بهره گیری از بهترین طراحان کشور در حوزه‌های مختلف به خصوص در زمینه طراحی لوگو جواهرات توانسته اند نقش موثری در راستای برند سازی و هویت بخشیدن به کسب و کارهای مختلف ایفا کنند در ادامه می‌توانید نمونه کارهای طراحان لوگوداک را مشاهده کنید.

برای خلق یک اثر هنری تک تک المان‌ها و جزئیات نقش دارند و نباید از آن‌ها چشم پوشی کرد. برای جلب نظر مخاطب باید از ایده‌های نو بهره گرفت تا اثرگذاری بیشتری در ذهن مخاطب داشته باشد. مخاطب مهم ترین و اساسی ترین جزو هر کسب و کار به شمار می‌آید و توجه و ارزش قائل شدن به آن موفقیت را در پیش خواهد داشت. اگر به دنبال تیمی‌هستید که لوگو کاربر پسند و مطابق با سلیقه مشتریان باشد و در عین حال به خوبی محتوای مفهومی‌و بصری کسب و کارتان را به مخاطب انتقال دهد. برای دریافت مشاوره رایگان طراحی لوگو و همچین اطلاع دقیق از قیمت طراحی لوگو با ما تماس بگیرید.

4.4/5 - (7 امتیاز)