طراحی لوگو آموزشگاه

امروزه طراحی لوگو جایگاه ویژه‌ای نزد عموم مردم و همچنین صاحبان مشاغل و مدیران آموزشگاه‌ها پیدا کرده‌است. تصور کنید آموزشگاهی بدون آرم و نشانه باشد آیا شما به آن اعتماد می‌کنید؟ مطمئنا با شک و تردید به آن می‌نگرید این را با آموزشگاهی تصور کنید که یک لوگوی حرفه‌ای دارد و مطابق با حوزه‌ فعالیت آموزشگاه است، بی شک مخاطبان و افرادی که تمایل به کسب مهارت و آموزش دارند آموزشگاهی را ترجیح می‌دهند که اصول برندینگ را رعایت کرده باشد. برای موفقیت در حوزه‌ای باید تمامی جوانب موضوع را سنجید.

گروه طراحان ما در لوگوداک آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان در زمینه طراحی لوگو آموزشگاه‌ها هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

School logo

نمونه کار لوگو آموزشگاه

طراحی لوگوی آموزشگاه

طراحی لوگوی اختصاصی آموزشگاه

آیا آموزشگاه‌ها نیاز به لوگوی اختصاصی دارند؟ 

در ابتدای راه اندازی هر آموزشگاه معمولا هیچکس به فکر خلق یک لوگوی منحصربه فرد نیست. درحالیکه برد با کسی است که به فکر خلق ایده برای طراحی یک لوگوی خاص باشد. 

طراحی لوگوی اختصاصی خود را به یک کاربلد بسپارید. در ادامه می‌توانید میزان رضایت مشتریان از کار ما را مشاهده کنید. به عنوان مثال یک مربی سگ که آموزشگاه تریبت سگ دارد می‌تواند از خدمات  ما استفاده کند.

کیفیت بالای کار
طراحی یکتای لوگوی آموزشگاه
طراحی تخصصی لوگوی انواع آموزشگاه
طراحی حرفه‌ای لوگوی مدارس
School logo design

طراحی لوگوی آموزشگاه چه تاثیری در جذب بیننده دارد؟

طراحی لوگو برای آموزشگاه موجب می‌شود که بیننده ارتباط بهتر و بیشتری با مجموعه شما داشته باشد. همچنین طراحی لوگو به افزایش سطح اعتماد کاربران کمک ویژه‌ای می‌کند. برای طراحی لوگوی آموزشگاه می‌توانید از روش‌های گوناگونی مانند طراحی لوگوی دوبعدی و طراحی لوگو سه بعدی استفاده کنید.

School logo design rules

اصول طراحی لوگوی آموزشگاه

در نگاه اول ممکن است خلق یک لوگو برای شما آسان به نظر برسد؛ اما با توجه به پیشرفت صنایع مختلف در دنیای امروزی و بالا رفتن سطح توقع کاربران، طراحی یک لوگوی معمولی چندان خوشایند و مورد پسند همگان نیست. بنابراین باید از اصول طراحی لوگو اطلاعات کافی را بدست آورد.

طراحی لوگو آموزشگاه را با ویدئو ببینید

شاید برای شما سوال باشد که چطور می‌توان برای آموزشگاه یک لوگو طراحی کرد؟ برای درک بهتر این موضوع و پاسخ به سوالات خود، ویدیو را مشاهده کنید.

Customer Theory

نظرات مشتری های ما

نظرات شما، نشان از اعتبار شرکت ماست.

لوگوداک با بیش از یک دهه تجربه در زمینه‌ی طراحی لوگو، به شما در خلق ایده‌های جدید کمک می‌کند. با ما همراه باشید.

لارا راد
لارا راد

مدیر آموزشگاه زبان انگلیسی

برای آموزشگاهم به‌دنبال یک طراح حرفه‌ای بودم تا اینکه با لوگوداک آشنا شدم. برندینگ شرکتم رو مدیون این تیم هستم. ممنون از لوگوداک

بهمن مولایی
بهمن مولایی

مدیر آموزشگاه کامپیوتر

طراحی عالی با ایده‌های خاص. ممنون از تیم خوب طراحی لوگو لوگوداک

School logo design order

سفارش طراحی لوگو آموزشگاه

تیم طراحی لوگوی لوگوداک با داشتن گرافیست‌ها و طراحان متبحر در حوزه‌ی طراحی لوگو، در افزایش بازدید آموزشگاه شما کمک شایانی می‌کند. 

طراحی لوگو آموزشگاه کامپیوتر، لوگو آموزشگاه زبان، آموزشگاه خوشنویسی، آموزشگاه رانندگی، آموزشگاه خیاطی و… از جمله فعالیت‌های تخصصی شرکت ماست.

School logo design consultation

مشاوره طراحی لوگو آموزشگاه

طراحی لوگو بر اساس نیاز کارفرما و نوع آموزشگاه متفاوت است. برای شروع ایده‌پردازی برای یک طراحی، ابتدا باید از مشاوران حرفه‌ای و باتجربه کمک بگیرید.

یکی از خدمات شرکت طراحی لوگوداک، مشاوره‌ی رایگان در طراحی لوگوی حوزه‌های مختلف کاری است. برای دریافت مشاوره همین حالا می‌توانید با ما تماس بگیرید.

LOGODOC

خدمات ویژه‌ی تیم طراحی لوگو لوگوداک

هزینه‌ی مقرون به صرفه طراحی لوگو

آموزش نرم افزارهای طراحی لوگو

مشاوره‌ی همه ساعته در رابطه ایده‌ی طراحی

ساخت آرم حرفه‌ای

School logo design podcast

پادکست آشنایی با طراحی لوگو برای آموزشگاه

اگر در مورد طراحی لوگو برای آموزشگاه‌های مختلف سوالی دارید، پادکست زیر را گوش دهید.

Logo design

مزیت طراحی لوگوی آموزشگاه با لوگوداک

طراحی لوگوی آموزشگاه نیاز به مهارت و خلاقیت دارد. لوگوی آموزشگاه باید با دقت و ظرافت پیاده سازی شود. 

طراحان لوگو مجموعه لوگوداک با سابقه چندین ساله خود توانسته اند نمونه کار و طرح های زیبایی را پیاده سازی کنند. 

استفاده از فونت، رنگ، المان، نوع لوگو از جمله مواردی است که برای طراحی لوگوی آموزشگاهی باید به آن توجه کرد.

باتوجه‌به نوع لوگو، پیچیدگی، زمان‌بر بودن و نوع شرکت می‌تواند متفاوت باشد ولی معمولاً قیمت طراحی لوگو از ۳ میلیون شروع می‌شود.

طراحی لوگو آموزشگاه باید به چه صورتی باشد؟ بهترین روش طراحی لوگو آموزشگاه‌ها چیست؟ روند طراحی صفر تا صد یک لوگو آموزشگاه به چه صورتی است؟ اگر شما هم مدیر یا شاغل در یک آموزشگاه هستید می‌دانید که اهمیت طراحی لوگو آموزشگاه بسیار زیاد است. عدم وجود ساختار لوگوی آموزشگاه می‌تواند خسارت‌های مختلفی به کسب و کار شما بزند. طراحی لوگو آموزشگاه در صورتی که به صورت درست و مناسب طراحی شده باشد می‌تواند باعث شود که آگاهی از برند آموزشگاه افزایش پیدا کند و آموزشگاه کارآموزان و دانشجویان بیشتری داشته باشد. وابسته به آن که نوع طراحی لوگو آموزشگاه چیست قیمت طراحی لوگو آموزشگاه می‌تواند متفاوت در نظر گرفته شود.  شما می‌توانید نمونه کار طراحی شده توسط شرکت لوگو داک را صفحه نمونه کار طراحی لوگو مشاهده کنید.

طراحی لوگو اموزشگاه - لوگو داک

 

طراحی لوگو اموزشگاه – لوگو داک

نکات طراحی لوگو آموزشگاه

از آنجایی که لوگو آموزشگاه باید نشان دهنده آموزش باشد، رعایت کردن چند نکته باعث می‌شود که طراحی لوگو متناسب با کسب و کار باشد.

استفاده از المان‌های آموزشی در ساخت لوگو آموزشگاه

استفاده از رنگ‌های آموزشی

استفاده از طرح‌های مینیمال طراحی لوگو آموزشگاه

 

همانطور که می‌دانید طراحی لوگو برای برند سازی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و یک از مهمترین قدم های برندسازی است. طراحی بک لوگوی حرفه ای فقط با مشاوره و یک تیم خلاق امکان پذیر است که در این راستا تیم متخصص طراحی لوگو لوگو داک آماده خدمات دهی به شما عزیزان است.شما می‌توانید برای مشاوره طراحی لوگو و اطلاع از عقد قرارداد طراحی لوگو با ما تماس بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)