طراحی لوگو لوازم جانبی موبایل

طراحی لوگو لوازم جانبی موبایل همانند سایر طراحی ها از اصول و نکات خاص خود پیروی می‌کند. برای اینکه بتوانید در مسیر برندسازی و طراحی لوگو از سایر رقبا متمایز باشید و بتوانید لوگویی طراحی کنید که ارزش و اهداف شمارا در برداشته باشد بادی این اصول را رعایت کنید.

اگر قصد طراحی لوگو حرفه ای و خاص و منحصر به فرد دارید پیشنهاد میکنم از نمونه لوگو های طراحی شده توسط تیم لوگو داک دیدن کنید.

SAMPLE OF LOGO

نمونه کار لوگو

WHAT IS A LOGO

خصوصیات لوگو دیزاین لوازم جانبی موبایل حرفه‌ای

با توجه به گسترش فروشگاه‌هایی با کاربری لوازم جانبی گوشی، در نظر گرفتن نکاتی برای تشخیص یک لوگو حرفه‌ای لوازم جانبی موبایل به شما در شناخت یک طرح با کیفیت کمک خواهد کرد. مهم‌‌ترین اصل در طراحی لوگو بی تکرار بودن آن است. هرچقدر هم که یک لوگو زیبا و جذاب باشد اما اگر از طرح دیگری کپی شود بی ارزش خواهد بود. زیرا شبیه بودن دو لوگو مخاطب را گیج کرده و او را از برند شما دلزده خواهد کرد. دومین ویژگی برتر طراحی لوگو حرفه‌ای لوازم جانبی موبایل ترکیب رنگ استفاده شده در آن است. انتخاب رنگ درست به اندازه طراحی تصویری و فونتی لوگو مهم است زیرا رنگ‌ها هستند که به تصاویر و طرح‌ها جان می‌بخشند.

طراحی با تیم لوگوداک ویژگی های زیر را دارد:

طراحی منحصر به فرد
استفاده از روانشناسی رنگ ها
طراحی شیک وزیبا
طراحی لوگو معنادار و پرمفهوم
image-4-copyright
WHAT IS A LOGO DESIGN

سفارش دیزاین آرم تجاری لوازم جانبی گوشی

یکی از مهم‌‌ترین مواردی که در زمان سفارش لوگو دیزاین اکسسوری تلفن همراه بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد؛ قیمت طراحی لوگو لوازم گوشی همراه است. نرخ گفته شده از طرف طراح لوگو با توجه به عوامل مختلفی تعیین شده است. میزان سختی و آسانی لوگو طراحی شده در تعرفه تمام شده آن بسیار اثرگذار است. همچنین سبک طراحی نیز جز موارد موثر در قیمت لوگو دیزاین اکسسوری موبایل است. اگر قصد سفارش طراحی لوگو برای فروشگاه لوازم جانبی موبایل را دارید کافی است همین حالا با طراحان با تجربه ما در لوگو داک تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما نیز بهره‌مند شوید. پس از دریافت اطلاعات اولیه در خصوص بیزینستان لوگو داک پیش نویسی از قرارداد طراحی لوگو را برای شما ارسال خواهد کرد.

WHAT IS A LOGO DESIGN

مزیت همکاری با لوگوداک

تیم طراحی لوگوداک با تجربه چندین ساله در زمینه طراحی لوگو می‌تواند آنچیزی که شما در ذهن دارید را برای شما طراحی کند و به برندسازی شما کمک بسیاری کند. لوگوداک لوگویی برای شما طراحی می‌کند که منحصر به فرد، خلاقانه و ساده‌ای است که باعث ماندگاری برند شما در ذهن ها می‌گردد.

ویدئویی از ما

طراحی لوگو روند پیچیده ای دارد ونیاز به چند روز زمان نیاز دارد و یک طراح به صورت اختصاصی باید به آن فکر کند، رقبا را تحلیل و بررسی کند و با در تظر گرفتن سلیقه مشتری نمونه لوگو را با مداد طراحی کند و سپس نمونه تایید شده را روی نرم افزار پیاده سازی کند.

CORPORATE SERVICE

ما به رشد تجارت دیجیتال شما کمک می کنیم

طراحی لوگو یکی از قدم های مهم در برند سازی شماست. افراد اسم برند شمارا در کنار لوگو شما به یاد می آورند پس از میزان اهمیت آن غافل نشوید.

مریم میرزایی
مریم میرزایی

طراحی لوگو خدمات نرم افزاری موبایل

از همکاری با تیم خوش قول و خوش سلیقه لوگو داک بسیار راضی هستم 

محسن ترابی
محسن ترابی

طراحی لوگو لوازم جانبی موبایل

با قیمت مقرون به صرفه برای من لوگویی طراحی کردند که در عین سادگی و شیکی، خیلی پرمفهوم بود و دقیقا هدف من رو به مخاطب میرسونه

LOGO DESIGN

طراحی لوگو برای وب سایت لوازم جانبی موبایل

وقتی شما قصد راه اندازی یک وبسایت را داشته باشید اولین چیزی که نیاز پیدا می‌کنید، داشتن لوگو است. طراحی لوگو فروشگاه موبایل و رنگی که در لوگو مورد استفاده قرار می‌گیرد و و سبکی که دارد در طراحی سایت شما بی تاثیر نیست. به طرو مثال استفاده از یک لوگو مینمیال در یک سایت که طراحی لوکس و مجللی دارد، نمای جالبی ایجاد نمی‌کند.

Professional-Logo-Design-For-Business-Brandgy
business-logo-768x512-1
WHAT IS A LOGO DESIGN

طراحی لوگو موبایل بر اساس برند

یکی از وجه تمایز بین فروشگاه لوازم جانبی موبایل نام برند آنهاست. بعضی از موبایل فروشی ها بر اساس برندی که فروش انجام می‌دهند اقدام به تاسیس مغازه و وب‌سایت می‌کند.به عنوان مثال طراحی لوگو فروش لوازم جانبی موبایل سامسونگ با طراحی لوگو فروش لوازم جانبی موبایل اپل متفاوت است. اگر به صورت تخصصی روی یک برند کار میشود می‌توان از لوگو آن برند الهام گرفت، اما اگر لوازم جانبی هر دو برند را دارید، باید تمرکز خود را روی اسم فروشگاه و یا سایر موارد بذارید.

WHAT IS A LOGO DESIGN

مزیت همکاری با لوگوداک

عکاسی از محصول

This is the heading

بررسی رقبا

This is the heading

طراحی برندینگ

This is the heading

طراحی لوگو

This is the heading

WHAT IS A LOGO DESIGN

پادکست همکاری با لوگوداک

image-4-copyright
BEST LOGO DESIGN

بهترین طراحی لوگو لوازم جانبی موبایل

طراحی لوگویی مناسب است که کمتر از 5 ثانیه در ذهن مخاطب ماندگار شود و هدف شمارا برساند. طراحی لوگو لوازم جانبی موبایل مانند طراحی لوگو فروشگاه از قوانین خاصی برخوردار است که یک طراح لوگو باید از آن اطلاع داشته باشد.

لوگو برگ
لوگو آنتن
لوگو قفل
لوگو گل
لوگو پیتزا
لوگو آتش
skyscrapers-view-from-ground-cloud

جذب مشتری و در ادامه افزایش فروش اصلی‌‌ترین مزیت به کارگیری دیزاین آرم تجاری لوازم جانبی موبایل است.

هرچه سبک انتخابی طراحی لوگو لوازم جانبی گوشی همراه پیچیده‌‌تر باشد و تعداد ویرایش‌های بیشتر داشته باشد، نرخ نهایی نیز بالاتر خواهد رفت.

می‌دانید طراحی لوگو لوازم جانبی موبایل(Mobile accessory logo design) لازم است چگونه باشد؟ از انواع شیوه‌های لوگو دیزاین لوازم جانبی موبایل اطلاعی دارید؟ اگر می‌خواهید به صورت حرفه‌ای وارد بازار کار لوازم جانبی موبایل شوید استفاده از دیزاین آرم تجاری لوازم جانبی گوشی امری ضروری است. اولین برخورد مخاطبان با شما از طریق برندتان است. پس چه بهتر که تمایز خود را با استفاده از طراحی لوگو متفاوت نسبت به سایر فروشگاه‌های لوازم جانبی به مشتریان نشان دهید. دقت کنید که مخاطبان شما افراد ریزبین و آگاهی هستند و به راحتی تفاوت بین برندی که برای همه بخش‌های کسب و کار خود برنامه دارد را متوجه خواهند شد. پس توصیه می‌شود با استفاده از طراحی آرم تجاری اکسسوری موبایل اصولی؛ در نگاه اول بهترین ذهنیت را برای مشتریان خود بسازید. اولین قدم برای طراحی لوگو فروشگاه لوازم جانبی موبایل شناخت انواع سبک‌های طراحی است. پس از انتخاب نوع مد نظر و متناسب با ماهیت و هدف فروشگاهتان لازم است از ویژگی‌های یک طرح حرفه‌ای آگاه شوید سپس با شرکتی که بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را برای طراحی لوگو لوازم جانبی موبایل ارائه داده است، وارد مذاکره شوید.

انواع طراحی لوگو لوازم جانبی موبایل

گاها ممکن است کارفرمایان به طراحان و گرافیست‌ها مراجعه کنند اما هنوز ندانند که چه انتظاراتی از یک لوگو برای فروشگاه لوازم جانبی خود دارند. پس برای شروع لازم است که با انواع روش‌های طراحی لوگو لوازم جانبی گوشی همراه آشنا شوند تا با اطلاع از ویژگی‌های هر کدام نسبت به سبک طراحی لوگو اقدام نمایند. لوگو دیزاین لوازم جانبی تلفن همراه را می‌توان در 4 سبک دسته بندی کرد.

طراحی لوگو تصویری لوازم جانبی موبایل

در طراحی به صورت تصویری فروشگاه لوازم جانبی موبایل، عموما از تصویر یک جسمی که در نگاه اول یادآور این کسب و کار باشد استفاده می‌شود. همین مورد باعث شده است که اغلب افراد در طراحی لوگو تصویری برای فروشگاه گوشی همراه خود به سراغ طرحی از موبایل بروند و به یک تصویر گوشی به عنوان لوگو اکتفا کنند. البته که استفاده از تصویر موبایل اشتباه نیست اما داشتن خلاقیت و ایجاد تصویری بی نظیر برای موفقیت لوگو تجاری را نباید نادیده گرفت. یک طراح گرافیک حرفه‌ای قابلیت تصویر سازی نیز دارد پس با سپردن این بخش از کار به او از دانسته‌هایش نهایت استفاده را به نفع بیزینس تان انجام دهید.

طراحی لوگو تایپ لوازم جانبی موبایل

طراحی نشان تجاری لوازم جانبی موبایل به صورت لوگو تایپ، عموما مناسب برای برندهایی است که نام برندشان یادآور لوازم جانبی گوشی است. به عنوان مثال اگر اسم برند فروشگاه شما ارتباطی با قاب گوشی دارد طراحی لوگو تایپ به شما پیشنهاد می‌شود. لوگو دیزاین لوازم جانبی تلفن همراه به صورت تایپ، نوشته محور است و طراح لازم است با همه فونت‌ها و مفاهیم شان آشنا باشد تا بتواند از طریق حروف با مخاطب ارتباط موثر ایجاد کرده و در ذهن او ماندگار شود.

طراحی لوگو ترکیبی لوازم جانبی موبایل

اگر می‌خواهید در لوگو فروشگاه لوازم جانبی موبایلتان هم تصویری مرتبط به همراه نام برندتان دیده شود باید به سراغ سبک طراحی لوگو ترکیبی بروید. همانطور که اسم این نوع مشخص است در این مدل لوگوها از ترکیب تصویری از مرتبط با لوازم جانبی گوشی همراه و نام برند فروشگاه خلق می‌شوند. ایجاد پیوستگی در بین تصویر و تایپ مهم‌‌ترین اصل این نوع طراحی است به صورتی که امکان جداسازی وجود نداشته باشد.

طراحی لوگو مونوگرام لوازم جانبی موبایل

ممکن است از سبک طراحی برند گوشی موتورولا خوشتان آمده باشد. و تصمیم دارید لوگو فروشگاه لوازم جانبی موبایلتان به این صورت دیزایتن شود با ید بگوییم این سبک مونوگرام نام دارد. در طراحی مونوگرام لوازم جانبی موبایل تاکید اصلی بر روی حرف اول برند فروشگه شماست. اگر نام برند فروشگاه لوازم جانبی گوشی همراه شما طولانی است این نوع انتخاب مناسبی خواهد بود.

 

مزایای لوگو دیزاین لوازم جانبی گوشی

به نظر شما چه ضرورتی برای دیزاین آرم تجاری اکسسوری گوشی وجود دارد؟ شاید برایتان جالب باشد اگر بگوییم لوگو دیزاین اکسسوری گوشی به فروش چند برابری فروشگاه شما کمک خواهد کرد. همه تکنیک‌های فروش برای ساختن ذهنیت درست و مناسب در مشتریان است. اما این روش‌ها تا زمانی که مشتری به فروشگاه شما مراجعه نکرده باشد بدون استفاده است. پس به نظر شما چگونه می‌توان مشتری مجاب کرد که به مغازه لوازم جانبی گوشی شما سر بزند؟ داشتن لوگو منحصر به فرد و خلاق از مواردی است که به جذب مشتری کمک بسیاری خواهد کرد. مخاطبان شما با دیدن طرحی بی نظیر به تفاوت برندتان با سایرین پی برده و قطعا برای بهره گیری از خدمات متفاوت به شما مراجعه خواهند. از جمله مواردی که لوگو دیزاین لوازم جانبی گوشی به موفقیت کسب و کارتان کمک می‌کند عبارت‌‌اند از:  

  • برندینگ موفق
  • اعتماد سازی در ذهن مشتریان لوازم جانبی
  • ارتقا اعتبار برند فروشگاه لوازم جانبی موبایل
  • ایجاد ارتباط موثر با مخاطب 
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *