قرارداد طراحی لوگو

قرارداد طراحی لوگو باید طبق استاندارد های خاصی نوشته شود و دو طرف از بند بند قرارداد طراحی لوگو رضایت کافی و کامل را داشته باشند. قرار طراحی لوگو صنعتی با قرارداد طراحی لوگو تجاری یا فروشگاهی با یکدیگر تفاوت هایی دارند. 

هزینه طراحی لوگو در قرارداد

نرخ و هزینه طراحی لوگو باید به طور دقیق در قرارداد طراحی لوگو ثبت و ذکر شود. عددی که به عنوان هزینه طراحی لوگو در قرارداد ثبت می شود باید شفاف و واضح باشد. بهتر است برای جلوگیری از به وجود آمدن مشکلات مختلف نرخ قرار داد طراحی لوگو را به عدد و حروف بنویسید. 

image-4-copyright

جزئیات تنظیم قرارداد طراحی لوگو

هر قرارداد جزئیات و تبصره ای دارد که باید به صورت واضح و دقیق ثبت شود. ذکر کردن جزئیات دقیق برای تنظیم قرارداد طراحی لوگو از پیش آمدن مشکلات مختلف در آینده نزدیک جلوگیری می کند. کارشناس های طراحی لوگوی مجموعه لوگوداک سعی دارد تا قرارداد های طراحی لوگو را بی نقص پیاده سازی کند. 

محتوای قرارداد لوگو 

محتوای قرارداد طراحی لوگو شامل بند و تبصره های مختلف، مشخصات دو طرف، شرح پروژه طراحی لوگو و … است که با رضایت دو طرف در قرار داد طراحی لوگو آورده می شود. 

ما با کارفرما و مشتریان زیادی کارکرده ایم. ویدیوی تجربه ما را از پیاده سازی قرارداد های طراحی لوگو مشاهده کنید. 

CORPORATE SERVICE

ما به رشد تجارت دیجیتال شما کمک می کنیم

Picture of مریم میرزایی
مریم میرزایی

مدیرمجموعه

پروژه طراحی لوگویی که با مجموعه لوگوداک بستیم به خوبی پیاده سازی شد. خوشحالم از همکاری و بستن قرارداد طراحی لوگو

Picture of محسن ترابی
محسن ترابی

مدیرعامل مجموعه

همکاری کوتاه و خوبی با کارشناس های طراحی لوگوی مجموعه لوگوداک داشتیم. ممنونم از تیم طراحی لوگوی لوگوداک

نمونه فاکتور دیزاین لوگو

در صورتی که قصد مشاهده نمونه فاکتور طراحی لوگو را دارید، می توانید با کارشناس های طراحی لوگو در ارتباط باشید. نمونه فاکتورهای طراحی لوگوی مختلفی از مشتریان مجموعه لوگو داک وجود دارد که می توانید از کارشناس های طراحی لوگو بخواهید تا نمونه فاکتور های طراحی لوگو را به شما ارائه دهند. 

Professional-Logo-Design-For-Business-Brandgy
business-logo-768x512-1

قرارداد طراحی لوگو و آرم مجموعه لوگوداک توسط کارشناس های مجموعه لوگوداک شخصی سازی شده است و به نوعی پیاده سازی شده تا رضایت مشتریان در بهترین سطح باشد. 

کارشناس های طراحی لوگوی لوگوداک چندین سال است که در این زمینه فعالیت می کنند و تجربه زیادی در این زمینه دارند. در نتیجه می توانید به راحتی و خیال راحت پروژه طراحی لوگوی خود را به ما بسپارید. 

image-4-copyright

برندهای معتبری که در روبه‌رو وجود دارند در زمینه طراحی لوگو با مجموعه لوگوداک قرارداد و همکاری داشته اند. 

لوگو برگ
لوگو آنتن
لوگو قفل
لوگو گل
لوگو پیتزا
لوگو آتش
skyscrapers-view-from-ground-cloud

از جمله موارد مهمی که باید در قرارداد طراحی لوگو درج شوند می‌توان به زمان‌بندی تحویل پروژه و همچنین حق‌الزحمه و مبلغ نهایی آن اشاره داشت. همچنین زمانبندی پرداخت از سوی کارفرما نیز باید در قرارداد درج شود.

با تنظیم قرارداد طراحی لوگو، هر دو طرف متعهد می‌شوند که به تمامی وظایف خود که در قرارداد درج شده‌اند عمل کنند. پیمانکار باید لوگو را با کیفیت مورد انتظار و در زمان تعیین شده تحویل داده و کارفرما نیز باید در اسرع وقت هزینه پروژه را به شیوه‌ای که در قرارداد مشخص شده است پرداخت کند.

قرارداد طراحی لوگو از جمله مسائلی است که باید به هنگام سفارش طراحی لوگو و یا هر المان گرافیکی و تبلیغاتی دیگری به آن توجه داشته باشید. قرارداد طراحی لوگو شامل تمامی مواردی است که کارفرما و مجری باید در مسیر انجام پروژه به آن‌ها توجه داشته باشند. قرارداد تضمین‌کننده خواهد بود که اگر مشکلی در حین انجام پروژه پیش آید هر یک از طرفین قرارداد باید چه رویکردی داشته باشند تا بتوانند حقوق خود را به طور کامل دریافت کنند. برخی از افراد تصور می‌کنند که تنها اعتماد و شناختی که میان طرفین وجود دارد می‌تواند تضمین‌کننده انجام صحیح پروژه و پرداخت حقوق باشد. این در حالی است که بدون وجود یک قرارداد معتبر در صورت بروز هرگونه مشکل هیچ راهکار مناسبی برای پیشبرد صحیح پروژه وجود نخواهد داشت.

در قرارداد طراحی گرافیک موضوعات و مسائل گوناگونی درج می‌شوند که از جمله مهم‌ترین ان‌ها می‌توان به هزینه انجام پروژه و همچنین زمانبندی آن اشاره داشت. علاوه بر این شیوه پرداخت و همچنین شیوه تحویل پروژه نیز باید به وضوح در قرارداد ذکر شوند. شما می‌توانید برای دریافت نمونه قرارداد سفارش طراحی لوگو در لوگو داک همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قرارداد طراحی لوگو - لوگو داک
قرارداد طراحی لوگو – لوگو داک

قرارداد طراحی لوگو چیست؟

یکی از موارد بسیار مهمی که باید برای سفارش طراحی هر نوع لوگو به آن توجه داشته باشید قرارداد طراحی لوگو است. قرارداد طراحی لوگو نوعی از قرارداد پیمانکاری است که میان کارفرما و پیمانکار تنظیم می‌شود. طراحی لوگو یا برند تجاری اقدامی کاملاً تخصصی بوده و اشخاص عادی نمی‌توانند خدمات لازم در این زمینه را ارائه دهند. با تنظیم قرارداد طراحی لوگو شما می‌توانید از کیفیت خدمات دریافتی از سوی شرکت طرف قرارداد خود اطمینان کامل داشته باشید. شخص درخواست کننده در این قرارداد به عنوان کارفرما و شخص یا شرکت متخصص در طراحی لوگو به عنوان پیمانکار شناخته می‌شود. در متن قرارداد طراحی لوگو تعهداتی برای هر دو طرف درج می‌شوند که می‌توانند به بهبود روند طراحی لوگو کمک زیادی کنند.

با در نظر گرفتن ماهیت قرارداد، کارفرما می‌تواند با توجه به ویژگی‌ها و نیازهای کسب و کار خود کلیاتی را درباره لوگو و خصوصیات آن به طراح ارائه دهد. طراح نیز با در نظر گرفتن تعهداتی که در قرارداد درج شده‌اند و همچنین با استفاده از مهارت خود لوگو را در بازه زمانی تعیین شده طراحی و ارائه می‌کند. در مقابل نیز فرد کارفرما موظف خواهد بود که مبلغ تعیین شده در قرارداد را به عنوان حق‌الزحمه به طراح یا شرکت طراحی پرداخت کند.

قرارداد طراحی لوگو شامل چه نکاتی می‌شود؟

می‌توان گفت که تقریباً تمامی موارد لازم در مسیر طراحی لوگو باید در قرارداد درج شوند. از جمله مواردی که درج آن‌ها در قرارداد طراحی لوگو ضروری است می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

  • موضوع قرارداد (طراحی لوگو، بازسازی لوگو، و….)
  • زمانبندی پرداخت مبلغ قرارداد
  • میزان مبلغ قرارداد
  • مدت زمان قرارداد
  • مراحل اجرای قرارداد
  • تعهدات مجری
  • تعهدات کارفرما
  • شرایط اضطراری
  • شرایط فسخ قرارداد
  • شرایط تمدید قرارداد

اگر قرارداد طراحی لوگو به درستی تنظیم شود، هر دو طرف قرارداد می‌توانند از دریافت حقوق خود به صورت منصفانه اطمینان

کافی پیدا کنند. به طور مثال اگر یکی از طرفین در انجام امور مربوط به خود کوتاهی کند، طرف دیگر می‌تواند با استناد به شرایط درج شده در قرارداد توسط قاضی عادل حقوق خود را دریافت کند. همچنین تنظیم قرارداد طراحی لوگو برای روشن شدن تمامی شرایط و نکات برای هر دو طرف انجام می‌شود. بدین ترتیب دیگر هیچ نقطه مبهمی برای هیچ یک از طرفین قرارداد باقی نخواهد ماند. شما می‌توانید برای اطلاع از مفاد قرارداد و شرایط سفارش طراحی لوگو در لوگو داک همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید.