نمونه لوگو

تیم طراحی لوگوداک با فعالیت چنیدن ساله، نمونه لوگو زیادی در زمنیه های مختلف طراحی کرده است و توانسته ارزش زیادی را کسب کند. تیم های طراحی به واسطه نمونه کار هایشان شناخته می‌شوند و ارزش میگیرند بنابراین لازم است قبل از ثبت سفارش طراحی لوگو به شرکت های طراحی، نمونه لوگوهای طراحی شده را بررسی کنید.

SAMPLE OF LOGO

نمونه کار لوگو

ویژگی های خوب یک نمونه لوگو حرفه ای

شرکتهای طراحی ممکن است نمونه کارهای زیادی داشته باشند اما هیچکدام از لوگو آنها موفق نباشد. لوگویی که بیشترین ماندگاری را در ذهن مخاطب داشته باشد قطع به یقین لوگوی موفقی خواهد بود. فرقی نمیکند لوگو رستوران بزرگ باشد یا لوگو خرازی کوچک، اگر از ویژگی های اصلی برخوردار باشد، می‌تواند تاثیر خود را بگذارد.

مهارت های مورد نیاز برای طراحی لوگو
نمونه طراحی لوگو

تیم لوگو داک با تجربه چنیدین ساله خود در زمینه های مختلفی لوگو طراحی کرده است. 

  • طراحی لوگو پوشاک
  • طراحی لوگو بیمه
  • طراحی لوگو آموزشگاه
  • طراحی لوگو آرایشگاه و …

یکی از مهمتریم مواردی که در نمونه های مختلف لوگو رعایت می‌شود و تاثیر بسیاری در مخاطب دارد، رنگ لوگو است. کسی که قصد طراحی لوگو دارد باید از علم روانشناسی رنگ ها در طراحی لوگو مطلع باشد.

نمونه طراحی لوگو

ویدئویی از نمونه طراحی های لوگو

شما می‌توانید نمونه لوگو های طراحی شده تیم لوگو داک را در این ویدیو ببینید.

تجربه کاربر

رضایت مشتریان برای طراحی لوگو کمپانی

رضا اصغری
رضا اصغری

طراحی لوگو تعمیرات خودرو

تیم لوگو داک طراحی لوگو فروشگاه خودرو را انجام دادند که بسیار راضی بودم و با این تیم در زمینه های مختلف ادامه همکاری دادم.

محسن روهمند
محسن روهمند

طراحی لوگو آموزشگاه زبان

تیم لوگو داک یک تیم حرفه ای و با صبر و حوصله در زمینه طراحی هستند که از همکاری با این تیم بسیار راضی هستم.

معمولا سفارش طراحی لوگو بر اساس تجربه تیم طراح و نمونه لوگوهایی که طراحی کرده‌اند صورت می‌گیرد و شرکت های طراحی لوگو بر اساس تجربه کاری خود برند می‌شوند و دیگران آنهارا می‌شناسند.

تیم طراحی لوگو داک در زمینه طراحی لوگو در مشهد برند شناخته شده است و تجربه همکاری در زمینه مختلفی مانند طراحی لوگو صنعتی دارد.

طراحی لوگو با لوگوداک
طراحی لوگوبا لوگوداک

نمونه لوگو برای طراحی

لوگو باید منحصر به فرد باشد اما بررسی رقبا نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. اینکه سایر نمونه لوگو هارا دیده باشید تا بتوانید یک لوگو منحصر به فرد و شیک طراحی کنید بسیار مهم است.

برای آشنایی بیشتربا نحوه فعالیت با تیم لوگو داک این پادکست را گوش کنید.

پادکست طراحی لوگو

برای مشاهده نمونه های بیشتر و اطلاعات بیشتر از نحوه همکاری با تیم لوگو داک تماس بگیرید.

لوگو گل
لوگو آنتن
لوگو برگ
لوگو آتش
لوگو قفل
لوگو پیتزا
سوالات متداول طراحی لوگو

با مشاهده نمونه لوگو های طراحی شده در تیم لوگو داک و همچنین مشورت با تیم لوگو داک بهترین لوگو را طراحی کنید.

با مشاهده نمونه لوگو های طراحی شده و تکمیل فرم درخواست، تیم ما با شما تماس گرفته و اطلاعات تکمیلی را دریافت می‌کنند و قرارداد طراحی لوگو را برای شما ارسال می‌کنند.

مشاهده نمونه لوگو یکی از راه‌های عالی و مناسب است که بتوانید به توانایی شرکت طراحی لوگو پی ببرید. کیفیت طراحی نمونه لوگو یکی از مواردی است که باعث می‌شود کیفیت کاری مجموعه طراحی کننده لوگو مشخص شود. نمونه کارهای طراحی لوگو یکی از اصلی‌ترین روش‌هایی است که سفارش دهنده طراحی لوگو قبل از سفارش طراحی لوگو باید به آن توجه داشته باشد. در زیر چند مورد نمونه طراحی لوگو شرکت طراحی لوگو لوگو داک ارائه شده است.  جستجو در میان نمونه لوگوهای اجرا شده شرکت‌های مختلف یکی از راه‌هایی است که سلیقه طراحی لوگو مورد نظر خود را پیدا کنید. دیدن نمونه کارهای لوگو به شما کمک می‌کند تا با دیدی بازتری بتوانید روند سفارش طراحی لوگو را پیش ببرید.

 

نمونه لوگو - لوگو داک
نمونه لوگو – لوگو داک

یکی از موضوعات مهمی که برای افراد مبهم است، قیمت عرف طراحی لوگوست. ما به شما پیشنهاد می کنیم در این مورد قیمت و کیفیت را کنار هم بسنجید تا بتوانید انتخاب مناسبی داشته باشید. چون مبلغ طراحی لوگو به عوامل زیادی بستگی دارد، نمی شود نرخ معینی را مطرح کرد. بنابراین بهترین راه برای داشتن لوگوی مناسب، ارتباط برقرار کردن با مشاور طراحی لوگو است.