قیمت طراحی لوگو

0

SAMPLE OF LOGO

نمونه کار لوگو

WHAT IS A LOGO

آیا هر لوگوی گران‌قیمتی باکیفیت است؟

متاسفانه برخی افراد تصور می‌‌کنند که هر اندازه لوگو گران‌تر باشد کیفیت آن نیز بیش‌تر خواهد بود. اگر می‌خواهید لوگویی با تعرفه منصفانه داشته باشید باید نمونه کارهای پیشین شرکت و طراح را به خوبی بررسی کنید. همچنین لوگوی شما باید کاملاً خاص و منحصر به فرد باشد.

مهارت های من
مهارت های من
مهارت های من
مهارت های من
image-4-copyright
WHAT IS A LOGO DESIGN

مزیت همکاری با لوگوداک

0

WHAT IS A LOGO DESIGN

مزیت همکاری با لوگوداک

0

ویدئویی از ما

0

CORPORATE SERVICE

ما به رشد تجارت دیجیتال شما کمک می کنیم

0

مریم میرزایی
مریم میرزایی

0

0

محسن ترابی
محسن ترابی

0

0

WHAT IS A LOGO DESIGN

مزیت همکاری با لوگوداک

0

Professional-Logo-Design-For-Business-Brandgy
business-logo-768x512-1
WHAT IS A LOGO DESIGN

مزیت همکاری با لوگوداک

0

WHAT IS A LOGO DESIGN

مزیت همکاری با لوگوداک

عکاسی

This is the heading

مدیریت پروژه

This is the heading

طراحی برندینگ

This is the heading

عکاسی

This is the heading

WHAT IS A LOGO DESIGN

پادکست همکاری با لوگوداک

0

image-4-copyright
WHAT IS A LOGO DESIGN

مزیت همکاری با لوگوداک

0

لوگو برگ
لوگو آنتن
لوگو قفل
لوگو گل
لوگو پیتزا
لوگو آتش
skyscrapers-view-from-ground-cloud

بهترین قیمت طراحی لوگو را با شرکت طراحی لوگو داک در اختیار داشته باشید. برای اطلاع از پلن‌های قیمتی طراحی لوگو وارد سایت شوید.

عوامل گوناگونی می‌توانند بر تعیین قیمت طراحی لوگو تاثیرگذار باشند. در کنار فاکتورهای موثر بر هزینه طراحی لوگو، اگر شرکت طراحی مورد نظر شما از اعتبار و تجربه بیش‌تری برخوردار باشد ممکن است تعرفه طراحی لوگو نیز افزایش پیدا کند.

قیمت طراحی لوگو به پارامترهای گوناگونی وابسته است یکی از پارامترهای تاثیرگذار در تعرفه طراحی لوگو را می‌توان نوع طراحی لوگو در نظر گرفت. نرخ طراحی لوگو همچنین می‌تواند تحت تاثیر موارد دیگری از جمله شرکت طراحی کننده، طراح نشان تجاری، کیفیت کار، نمونه کارهای لوگو طراحی شده شرکت و غیره باشد. مبلغ طراحی لوگو در سال 1400 نسبت به سال 1399 افزایش 20 درصدی را داشته است. شرکت طراحی لوگو لوگو داک با سابقه طولانی در طراحی لوگو آماده ارائه خدمات ساخت لوگو با قیمت و تعرفه مناسب است. برای دریافت لیست قیمت طراحی لوگو کافی است به انتهای صفحه بروید یا با شماره 09150554525 تماس حاصل کنید.

قیمت طراحی لوگو از جمله مواردی است که بسیاری از صاحبان و مدیران کسب و کارها را نگران می‌کند. یکی از دلایل آن نیز تفاوت زیادی است که میان تعرفه‌های پیشنهادی از سوی شرکت‌های مختلف وجود دارد. اما چه چیزی می‌تواند قیمت طراحی لوگو را مشخص کند؟ فاکتورهای زیادی وجود دارند که می‌توانند بر قیمت طراحی لوگو برای اینستاگرام یا هر بستر دیگری تاثیرگذار باشند. از جمله فاکتورهای بسیار مهم می‌توان به نوع لوگو، تعداد اتودها، زمان لازم برای طراحی لوگو، و همچنین تعداد ویرایش‌ها اشاره داشت. همچنین تجربه و مهارت طراح نیز از جمله مواردی هستند که می‌توانند به طور مستقیم بر قیمت طراحی لوگو تاثیرگذار باشند.

یکی از نکاتی که باید به خاطر داشته باشید این است که هر لوگوی گران‌قیمتی الزاماً از کیفیت بالایی برخوردار نخواهد بود. متاسفانه برخی از شرکت‌ها بدون هیچ دلیل مناسبی قیمت پروژه‌های طراحی لوگوی خود را افزایش می‌دهند. برای آنکه به دام این شرکت‌ها نیفتید بهتر است پیش از هر چیز نمونه کارهای انجام شده طراحان شرکت را به دقت مشاهده و بررسی کرده و از کیفیت کار آن‌ها اطمینان پیدا کنید. همچنین گفت و گو با مشتریان پیشین نیز می‌تواند به شناخت شما از شرکت طراحی گرافیکی کمک کند. برای اطلاع از تعرفه‌های طراحی لوگو می‌توانید با کارشناسان ما در لوگو داک تماس بگیرید.

قیمت طراحی لوگو - لوگو داک
قیمت طراحی لوگو – لوگو داک

عوامل موثر بر قیمت طراحی لوگو حرفه‌ای کدامند؟

یکی از مسائلی که بسیاری از کارفرمایان و صاحبان کسب و کارها را نگران می‌کند مظنه طراحی لوگو است. با پرس و جویی ساده از شرکت‌های طراحی گرافیکی متوجه خواهید شد که تعرفه پیشنهادی از سوی هر یک کاملاً متفاوت است. اما این تفاوت قیمت ناشی از چه چیزی است؟ کدام یک از شرکت‌ها قیمت منصفانه‌ای برای انجام پروژه‌های طراحی لوگو پیشنهاد می‌دهد؟  اگر شما نیز قصد سفارش طراحی لوگو را دارید شاید بهتر باشد پیش از هر چیز با عوامل و فاکتورهایی که می‌توانند بر قیمت طراحی لوگو ساده تاثیرگذار باشند آشنا شوید. در ادامه برخی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار را بررسی می‌کنیم:

نوع لوگو و تاثیر مستقیم آن در مبلغ لوگو

همانطور که می‌دانید انواع گوناگونی از لوگوها وجود دارند که هر یک ویژگی‌ها و مشخصات مخصوص به خود را دارند. از جلمه انواع لوگو می‌توان به لوگوی ترکیبی، لوگوی تصویری، و لوگوتایپ اشاره داشت. برای طراحی برخی از انواع لوگو نیاز به مهارت و دانش بیش‌تری خواهد بود. از این رو واضح است که هزینه طراحی آن‌ها نیز بیش‌تر باشد. شما می‌توانید برای اطلاع از تعرفه طراحی انواع لوگو در لوگو داک همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

طرح‌های اولیه لوگو و رابطه آن با هزینه لوگو

یکی از مراحل مهم طراحی لوگو ارائه طرح‌ها یا همان اتودهای اولیه است. در ابتدا طراح با توجه به ویژگی‌های کسب و کار و انتظارات کارفرما طرح‌هایی را به عنوان اتود اولیه ارائه می‌کند تا کارفرما بتواند بهترین مورد را برای ادامه کار انتخاب کند. هر اندازه که تعداد طرح‌های اولیه بیش‌تر باشند قیمت طراحی لوگو با فتوشاپ یا دیگر نرم‌افزارها نیز بیش‌تر خواهد بود. شما می‌توانید با توجه به بودجه و انتظاراتی که از لوگوی خود دارید تعداد مناسبی از طرح‌های اولیه را از شرکت طراحی گرافیک درخواست کنید.

هزینه زمان صرف شده برای طراحی لوگو

زمانی که ممکن است برای طراحی لوگوی مورد نظر شما نیاز باشد به خواسته‌ها و انتظاراتتان بستگی خواهد داشت. هر اندازه که لوگوی سطح بالاتری را بخواهید باید هزینه بیش‌تری هم برای آن در نظر داشته باشید. علاوه بر این اگر انتظار داشته باشید که طراح لوگو را در زمان بسیار کوتاه‌تری تحویل دهد نیز باید کمی هزینه بیش‌تری پرداخت کنید.

تعداد ویرایش لوگو تاثیر آن در قیمت لوگو

گاه ممکن است کارفرما پس از تحویل لوگو تغییراتی را مد نظر داشته باشد. تعداد تغییراتی که می‌توانید پس از تحویل لوگو درخواست کنید با عنوان دفعات ویرایش مشخص می‌شود. هر اندازه دفعات ویرایش بیش‌تر باشد قیمت طراحی لوگو نیز بیش‌تر خواهد بود.

4.2/5 - (5 امتیاز)