طراحی لوگو کابینت سازی

طراحی لوگو کابینت سازی یکی قدم هایی است که هر کابینت سازی باید برا کسب و کار خودانجام دهد. ارزش و اهمیت این کار به این دلیل است که در صورت کار برای یک پروژه بزرگ با داشتن نشان تجاری شما بیشتر شناخته خواهدی شد و شما تنها با داشتن یک لوگو به یک برند شناخته شده تبدیل خواهید شد و به طبع مشتریان زیادی به سمت شما خواهند آمد. برای داشتن یک لوگو اختصاصی و منحصر به فرد و دریافت مشاوره با تیم طراحی لوگو داک در تماس باشید

SAMPLE OF LOGO

نمونه کار طراحی لوگو کابینت‌سازی

WHAT IS A LOGO

چرا به طراحی لوگو کابینت سازی نیازداریم؟

یک سازنده کابینت در ابتدا باید نام خود را در این زمینه ب سر زبان‌ها بیاندازد.

هرچه تعداد کار و تجربه طراحی بیشتر باشد کابینت‌ساز در طراحی خود موفق‌تر است، بنابراین یک کابینت‌ساز حرفه‌ای باید اقدام به طراحی لوگو و برندسازی برای خود کند.

لوگو داک باطراحی‌های خاص خود اهمیت استفاده از لوگو را خدمت کارفرما ارائه می‌دهد.

مهارت های من
مهارت های من
مهارت های من
مهارت های من
3-min
41-min
WHAT IS A LOGO DESIGN

لوگو کابینت به چه صورت باید باشد؟

در طراحی لوگو یک فروشگاه کابینت‌سازی باید از عوامل که در ساخت کابینت نقش دارند اسنفاده کرد. همچنین می‌توان از نام برند  نیز به صورت متنی و تصویری استفاده کرد. طراحی لوگو فروشگاهی امر سختی نیست و متخصصان مسلط به نرم‌افزارهای گرافیکی به‌راحتی از پس آن بر می‌آیند.

WHAT IS A LOGO DESIGN

اهمیت طراحی لوگو در کابینت‌سازی

کابینت‌سازها باید کارت ویزیتی جهت ارائه و توضیح به همراه داشته باشند. به همین منظور بهتر است لوگویی جهت برندسازی و معرفی خدمات به مخاطبان طراحی شود. 

با این روش علاوه بر پیشروی در برندسازی می‌توانید با نشان دادن کیفیت در کارتان افزایش و پیشرفتی چشم گیر در حرفه‌ خود داشته باشید. زمانی که شما در حوزه خود شناخته شوید مشتریان بیشتری تمایل به همکاری با شما پیدا می‌کنند.

5-min (1)
ویدئویی از ما

0

رضایت مشتریان لوگوداک

هدف لوگوداک همیشه در جهت بهبود خدمات‌رسانی به مشتریان خود بوده است. در این بخش رضایت برخی از مشتریانی که در زمینه کابینت سازی سفارش لوگو داشته‌اند را می‌بینید.

Picture of مریم میرزایی
مریم میرزایی

0

0

Picture of محسن ترابی
محسن ترابی

0

0

چه کسانی به طراحی لوگو کابینت سازی نیاز دارند؟

طراحان معماری داخلی و دکوراسیون از بیزینس‌هایی هستند که مانند کابینت‌سازها اهمیت وجود لوگو برای آن‌ها احساس می‌شود. کابینت سازها می‌توانند با چاپ لیبلی با عنوان لوگو، از آن پس از ساخت در گوشه‌ای از یکی از کابینت‌ها استفاده کنند. این روش به شناخت و معرفی برند آن‌ها نیز کمک می‌کند.

6-min (1)
8-min

0

WHAT IS A LOGO DESIGN

ویژگی طراحی لوگو کابینت سازی در لوگو داک

عکاسی

مدیریت پروژه

طراحی برندینگ

عکاسی

WHAT IS A LOGO DESIGN

بشنوید از مشاوران لوگوداک

مشاوران لوگو داک راهنمایی‌هایی در زمینه طراحی لوگو کابینت خدمت شما ارائه داده‌اند.

10-min

سفارش طراحی لوگو کابینت‌سازی

شما می‌توانید پیش از سفارش از نمونه کارهای مجموعه لوگو داک دیدن کنید و سپس اقدام به ثبت سفارش کنید.

لوگو برگ
لوگو آنتن
لوگو قفل
لوگو گل
لوگو پیتزا
لوگو آتش
11-min

شما به عنوان یک کسب وکار برای شناخته شدن و برند سازی خود و همچنین معرفی خود به سایرین نیاز دارید که یک لوگو منحصر به فرد با توجه به ارزش وهدف کسب و کار خود داشته باشید.

معمولا هزینه پیاده سازی لوگو به عوامل مختلفی بستگی دارد اما معمولا از قیمت 3 میلیون تومان شروع شده و با توجه به درخواست شما متغییر خواهد بود.