طراحی لوگو گیمینگ

طراحی لوگو گیمینگ یکی از اصلی ترین جزو هر شرکت محصولات گیمینگ است. این روزها که بازار لوازم گیم و بازی های کامپیوتری بسیار داغ است طراحی لوگو و استفاده آن در محصولات و بسته بندی آن یکی از کارهایی است که هر شرکت محصولات بازی و گیمینگ باید به آن توجه کند. شاید اگر شرکت های بزرگی مانند ریزر یا MSI از ابتدا لوگو نداشتند تا به این اندازه در سطح جهان معروف نمی‌شدند. پس به داشتن لوگو فکر کنید و برای طراحی آن به یک تیم با تجربه و حرفه ای اعتماد کنید.

SAMPLE OF LOGO

نمونه لوگو گیمینگ

نکات مهم در زمان طراحی لوگوی بازی

توجه به طراحی نکاتی برای طراحی لوگوی بازی از اهمیت بالایی برخوردار است، از جمله این موارد می‌توان به گزینه‌های زیر اشاره کرد.

  • لوگوی بازی باید هیجان بازی را به مخاطب انتقال دهد.
  • لوگوی بازی باید به خوبی ارائه دهنده سبک و سیاق بازی باشد.
  • خلاقیت داشته باشد.
  • بدون مانند و یکتا برای همان بازی باشد.
  • و…
image-4-copyright

0

0

0

CORPORATE SERVICE

مشتریان لوگو داک می‌گویند!

Picture of مریم میرزایی
مریم میرزایی

0

0

Picture of محسن ترابی
محسن ترابی

0

0

0

Professional-Logo-Design-For-Business-Brandgy
business-logo-768x512-1

0

skyscrapers-view-from-ground-cloud

بله؛ با توجه به پیشرفت صنعت بازی و مخاطبین آن که معمولا جوانان و نوجوانان هستند، داشتن یک لوگو به شما کمک میکند تا بیشتر شناخته تر شوید. شما می‌توانید نمونه لوگوهای تیم لوگوداک را دراین صفحه مشاهده کنید و در صورت تمایل با ما تماس بگیرید.

با توجه به اینکه طراحی لوگو دارای اصولی است و برای اینکه لوگوی منحصر به فردی داشته باشید باید برای آن هزینه کنید. اما به طور کلی هزینه طراحی لوگو گیمینگ از 3 میلیون شروع شده و با توجه به درخواست کارفرما این قیمت متغییر است.

طراحی لوگو گیمینگ باید به چه صورتی باشد؟ بهترین لوگوی بازی چه ویژگی‌هایی دارد؟ روش ساخت لوگوی گیمینگ چگونه است؟ یکی از انواع طراحی لوگو، طراحی لوگوی گیمینگ است. در این لوگو المان‌ها و موارد بصری مختلفی به کار برده می‌شود و همین موضوع را می‌توان یکی از دلایل سختی کار طراحی لوگوی گیمینگ در نظر گرفت. لوگوهای گیمینگ باید به گونه‌ای طراحی و پیاده سازی شوند که بتوانند به راحتی از میان انبوه بازی‌ها خود را به خوبی نشان دهند. می‌دانیم که سالانه انبوهی از بازی‌های کامپیوتری و غیر کامپیوتری وارد بازار می‌شوند، عدم طراحی مناسب لوگوی بازی می‌تواند باعث شود که بازی در این میان به خوبی دیده نشود. برای ساخت لوگوی بازی باید موارد مختلفی را مدت نظر داشت، از جمله این موارد می‌توان به نشان دادن سبک و سیاق بازی در لوگو اشاره کرد. در صورتی که نیاز به طراحی، بازطراحی لوگوی بازی تولیدی خود دارید کافی است همین حالا با ما تماس حاصل کنید، شرکت طراحی لوگوی لوگو داک آماده ارائه مشاوره رایگان طراحی لوگو به شما است. ما در این مشاوره درخواست شمارا گوش می‌کنیمو اینکه چه لوگویی مناسب شماست صحبت خواهیم کرد همچنین شما می‌توانید از جزئیات قرارداد طراحی لوگو توسط تیم لوگو داک مطلع بشوید.

طراحی لوگو گیمینگ - لوگو داک
طراحی لوگو گیمینگ – لوگو داک