طراحی لوگو مونوگرام

طراحی لوگو مونوگرام یکی از انواع طراحی لوگو است که از قدیمی ترین آنها است. در این طراحی معمولا از حروف اول یا دوم کلمات نام برند استفاده می‌شود. طراحی لوگومونوگرام از استانداردها و باید و نباید های طراحی پیروی می‌کند. شرکت های معروف قدیمی و همچنین شرکت های تازه تاسیس برای طراحی لوگو خود از نوع طراحی مونوگرام به خاطر سادگی و تنوع زیاد استفاده می‎‌کنند. البته این نکته را فراموش نکنید طراحی لوگوی مونوگرام برای یک برند کار بسیار سختی است و فقط توسط یک تیم خلاق و هنرمند قابل پیاده سازی است. شما می‌توانید برای مشاوره رایگان با تیم حرفه ای ما تماس بگیرید.

SAMPLE OF LOGO

نمونه لوگو مونوگرام

چرا دیزاین لوگو مونوگرام با لوگو داک

همانطور که می دانید ارزش و اعتبار یک مجموعه یک شبه به دست نمی آید بلکه نتیجه سالها تلاش و ممارست مدیران و طراحانی است که سالها وقت و انرژی خود را صرف این کار کرده اند حاصل شده است. مجموعه حرفه ای لوگوداک با بهره گیری از برترین طراحان و مشاوران طراحی لوگو و برندسازی توانسته اند جایگاه ویژه ای در بین مشاغل و کسب و کارها داشته باشند.

مهارت طراحی لوگو مونوگرام
اصول طراحی لوگو مونوگرام

سفارش لوگو مونوگرام

قیمت طراحی لوگو مونوگرام

مزایای طراحی لوگو مونوگرام

ویژگی‌های لوگو مونوگرام

 

مشتریان لوگو داک می‌گویند!

مریم میرزایی
مریم میرزایی

طراحی مونوگرام توسط تیم لوگوداک تاثیر بسیاری در رونق کسب و کارم داشت.

محسن ترابی
محسن ترابی

تیم لوگوداک مشاوره خوبی در زمینه طراحی لوگو به من ارائه داد و باعث شد یک طرح ایده آل مونوگرام اختصاصی و حرفه ای داشته باشم.

مراحل طراحی لوگو مونوگرام

  1. مرحله یک
  2. مرحله دو
  3. مرحله سه
  4. مرحله چهار
طراحی لوگو مونوگرام با لوگوداک

انواع لوگو مونوگرام

یک دو خط محتوا

لوگو اول
لوگو اول

متنی که برای این مدل لوگو می‌شه نوشت اینجا قرار می‌گیره.

لوگو دوم
لوگو دوم

متنی که برای این مدل لوگو می‌شه نوشت اینجا قرار می‌گیره.

لوگو سوم
لوگو سوم

متنی که برای این مدل لوگو می‌شه نوشت اینجا قرار می‌گیره.

لوگو چهارم
لوگو چهارم

متنی که برای این مدل لوگو می‌شه نوشت اینجا قرار می‌گیره.

لوگو مونوگرام و انواع آن

شرکت دیزاین لوگو مونوگرام

چه مدل لوگو مونوگرام مناسب است؟

در این پادکست شما می توانید اطلاعات مفیدی در زمینه سبک طراحی لوگو مونوگرام کسب کنید.

پادکست طراحی لوگو مونوکرام

برندهایی که افتخار همکاری داشته‌ایم!

لوگو آنتن
لوگو آتش
لوگو گل
لوگو پیتزا
لوگو برگ
لوگو قفل
سوالات متداول طراحی لوگو مونوکرام

طراحی لوگو تایپ بازی به کلمات است و از کلمات برای خلق لوگو بیشتر استفاده میشود اما لوگو مونوگرام جنبه تصویری بیشتری دارند.

یکی از طراحی های معروف و رایج برای شرکت و برند های معرو دنیا که از حروف اختصاری برند برای طرایح لوگو استفاده میشود و جنبه تصویری و زیبایی به لوگو می‌بخشد.

طراحی لوگو مونوگرام با بهترین روش طراحی و زیباترین شکل. لوگوهای مونوگرام یکی از انواع لوگو است که به نوعی زیر مجموعه لوگو تایپ‌ها شناخته می‌شوند. عموما لوگوهای مونوگرام تک حرفی هستند. طراحی لوگو مونوگرام بیشتر مناسب کسب و کارهایی است که می‌‌خواهند تنها به یک حرف از نمایش نام کسب و کار خود بسنده کنند. در طراحی لوگو مونوگرام تاکید روی حرف اول است. برندهای مشهور و مختلفی در حال حاضر از این روش طراحی لوگو (طراحی لوگو مونوگرام) برای ساخت نام لوگو خود استفاده می‌کنند. نمونه آن برند اچ پی است. به نوعی می‌توان گفت که طراحی لوگو مونوگرام سعی در ساده سازی لوگوهای اجرا شده دارد.

طراحی لوگو مونوگرام – لوگو داک

طراحی مونوگرام چیست؟

طراحی مونوگرام یکی از رایج‌ترین انواع طراحی در بین بیزینس‌ها و تجارت‌های موفق دنیاست. در این سبک طراحی بیشترین تاکید بر روی حرف اول و یا حروف اختصاری برند است. در برخی از موارد نیز نشانک را بر اساس حروف هدف و شعار تجاری طراحی می‌کنند. حتما تا به حال به برند ال جی دقت کرده اید که شامل دو حرف L و G است. این حروف از شعار کوتاه اما تاثیرگذار این برند یعنی life good گرفته شده است. همچنین کمپانی مک دونالد نیز از جمله برندهای مطرحی است که برای طراحی لوگو از نشانک استفاده کرده است. با این وجود در ایران هنوز قدرت و جذابیت این طراحی دست کم گرفته شده و استقبال چندانی از طراحی لوگو به سبک مونوگرام نشده است.

مزیت‌های طراحی لوگو مونوگرام

  • مونوگرام مناسب برای کسب و کارهایی است که دارای اسمی بلند بالا برای برند خود هستند. اگر برند بیزینس شما بسیار طولانی است و به طراحی لوگوی تصویری علاقه‌ای ندارید، می‌توانید از مونوگرام برای دیزاین آرم تجاری خود استفاده کنید.
  • همانطور که گفته شد طراحی لوگو به سبک مونوگرام در ایران آنقدر رواج ندارد پس بهترین فرصت است که از این نوع طراحی استفاده کنید تا منحصر به فردترین باشید.
  • به دلیل نوع طراحی در مونوگرام تنوع بسیار زیاد است. همچنین درعین تنوع، سادگی این سبک باعث می‌شود که برای لوگویی که طراحی شده هزینه کمتری پرداخت نمایید. پس می‌توان نتیجه گرفت که مونوگرام، قیمت طراحی لوگو نسبتا ارزانی دارد.
  • با استفاده از طراحی لوگو از طریق مونوگرام می‌توانید ذهن مخاطب را درگیر آرم تجاری خود کنید. با توجه به نظریه گشتالت gestalt انسان برای درک هر مفهومی آن را به صورت یک کل ساده می‌بینید سپس برای رسیدن به جزئیات جستجو می‌کند. در طراحی نشانک‌ها نیز شما با ارائه مفهومی کلی به مخاطبنتان آنها را وادار خواهید کرد که به لوگو شما فکر کنند و به دنبال اطلاعات بیشتری از برند بروند.

طراحی لوگو منوگرام اینستاگرام

با توجه به توسعه چشم گیر کسب و کارها در فضای مجازی و به خصوص اینستاگرام اهمیت طراحی لوگو و برندسازی بیش از پیش احساس می شود. منوگرام با داشتن سبک منحصر به فرد طراحی لوگو اینستاگرام کمک بسیاری در زمینه برندسازی و جذب مشتری ایفا خواهد کرد.

طراحی لوگو مونوگرام برای فست فود

برای فست فودی ها داشتن ایده های خلاقانه برای راه اندازی کسب و کارشان اولویت بسیاری دارد. بسیاری از فست و فود ها برای افزایش اعتبار و جلب مشتری اقدام به طراحی مونوگرام کرده اند که این کار باعث می شود نام برند به خوبی در ذهن مشتری حک شود.

طراحی لوگو مونوگرام سه بعدی

طراحی لوگو سه بعدی جذابیت و گیرایی زیادی در نظر مشتریان دارد.  بهره گیری از طراحی سه بعدی در مونوگرام زیبایی و جذابیت خارق العاده ای به طرح لوگو خواهد داد.شما می توانید برای داشتن یک مونوگرام سه بعدی با کارشناسان مجموعه ما در ارتباط باشید.

طراحی لوگو مونوگرام انگلیسی

طراحی گرافیکی لوگو حروف انگلیسی به سبک مونوگرام با استفاده از نرم افزارهای ایلاستریتور و فتوشاپ یک لوگوی تاثیرگذار برای برند و کسب و کار شما خلق خواهد کرد.