طراحی لوگو مذهبی

طراحی لوگو مذهبی یک طراحی متفاوت است و با طراحی لوگو برای سایر کسب و کار ها فرق دارد. معمولا در آرم لوگو مذهبی از گلدسته و گنبد و از نوشته ها با فونت نستعلیق استفاده می‌شود. یکی از اصلی ترین نکات در طراحی لوگو مذهبی استفاده از رنگ مناسب است اما شما باید قبل از شروع به طراحی از کارفرما بخواهید که قصد دارد با لوگو چه پیامی را برساند. اگر شما به دنبال طراحی یک لوگو مذهبی منحصر به فرد و اختصاصی هستید با تیم لوگوداک تماس بگیرید.

SAMPLE OF LOGO

نمونه لوگو مذهبی

انواع لوگوهای مذهبی

لوگوهای مذهبی در انواع مختلفی طراحی و تولید می‌شوند که از جمله این موارد می‌توان به لوگوهای حسینه‌ها، لوگوهای هیئت‌های مذهبی و… اشاره کرد. لوگو های مذهبی در انواع مختلفی ارائه می شوند که شامل موارد زیر می باشد.

  • لوگو مونوگرام
  • لوگو موشن
  • لوگو تصویری
  • لوگو دو بعدی
  • لوگو سه بعدی
  • لوگو تایپوگرافی
  • و…
image-4-copyright

طراحی لوگو مذهبی برای هیئت

لوگو برای هیئت و شورای هیئات یکی از طراحی های لوگو مذهبی می باشد که از اهمیت بالای برخوردار می باشد، صاحبات هیئت ها با توجه به دین و مذهب باید لوگوی مناسبی انتخاب کنند، همانطور که می دانید کشور های اسلامی زیادی وجود دارد، که ایران یکی از کشورهای مذهبی است که در طراحی و ساخت لوگوی مذهبی مطرح شده است.
شما می توانید با توجه به سلایق و آرمان های خود لوگوی دلخواه خود را برای هیئت مورد نظر به لوگو داک سفارش دهید.

از مزیت های همکاری با لوگو داک این است که دارای طراحانی خوش ذوق و ایده گرا می باشد، که در طراحی لوگوی مذهبی شما می تواند بسیار موثر باشد.

0

CORPORATE SERVICE

نظرات مشتریان

Picture of مریم میرزایی
مریم میرزایی

0

0

Picture of محسن ترابی
محسن ترابی

0

0

همه هیئت‌های مذهبی نیاز به لوگو دارند؟

طراحی لوگو مذهبی باعث می شود هیئت .ویا کسب و کار شما شناخته شود و با یک بار دیدن لوگو در ذهن مخاطب ماندگار شوید.

Professional-Logo-Design-For-Business-Brandgy
business-logo-768x512-1

0

skyscrapers-view-from-ground-cloud

فونت های جذاب و شیکی وجود دارند که معمولا در طراحی لوگو از آن استفاده می‌شود اما در طراحی لوگو مذهبی نباید از انها استفاده کرد و بهترین فونت همان فونت نستعلیق است.

هزینه طراحی و پیاده سازی لوگو معمولا  از 3 میلیون تومان شروع می‌شود و با توجه به پیچیدگی و خواسته کارفرما قابل تغییر است. همچنین این نکته را باید بدانید که تمام جزئیات خواسته شما و همچنین قیمت در قرارداد طراحی لوگو ثبت خواهد شد.

در طراحی لوگو مذهبی از چه المان‌هایی استفاده می‌شود؟ قیمت طراحی لوگو ومذهبی چه چگونه محاطبه میشود؟ لوگوهای مذهبی از چه المان‌هایی استفاده می‌کنند؟ در ساخت لوگو هیئت‌های مذهبی باید از چه المان‌هایی استفاده کرد؟ لوگوهای مذهبی به چند دسته تقسیم بندی می‌شوند، طراحی لوگوهای مناسبتی مذهبی و لوگوهای هیئت‌ های مذهبی است. همچنین می‌توان طراحی لوگو های مذهبی را برای محیط‌هایی مانند مسجد، حسینه‌ها، برنامه‌های تلویزیونی مذهبی و… در نظر گرفت. عموما استفاده از تایپوگرافی و ساختار لوگو تایپ‌ها در طراحی لوگوهای مذهبی بسیار رایج است. نکته دیگری که باید در زمان طراحی لوگوهای مذهبی به آن توجه کرد، استفاده از فونت‌های مناسب است. استفاده کردن از فونت‌های فانتزی با خطوط و انحناهای بسیار ملایم می‌تواند ساختار لوگو به صورت کامل با مشکل رو به رو کند. در صورت نیاز به طراحی انواع لوگوی مذهبی کافی است نمونه لوگو های طراحی شده توسط تیم لوگو داک را مشاهده کنید و  همین حالا با ما تماس حاصل کنید، مشاوره رایگان طراحی لوگو دریافت کنید و بهترین لوگوی مذهبی را به راحتی در اختیار داشته باشید.

طراحی لوگو مذهبی لوگو داک

 

طراحی لوگو مذهبی لوگو داک