طراحی لوگو پزشکی

طراحی لوگو پزشکی میتواند قدم موثری برای معرفی و نشان دادن مهارت و دانش پزشک به مخاطبین باشد و ارتباط تاثیر گذاری با بیماران برقرار کند. در طراحی لوگوی پزشکی با توجه به گستردگی، اطلاعات و نشانه های هر رشته پزشکی باید این تفاوت حفظ شود که پیشنهاد میکنم نمونه طراحی لوگو لوگو داک را مشاهده کنید. همچنین اگر نیاز به طراحی سایت پزشکی با قیمت مناسب دارید همین حالا با ما تماس بگیرید.

SAMPLE OF LOGO

نمونه کار لوگو

0

طراحی لوگو پزشکان

طراحی لوگو برای پزشکان یکی از راه‌هایی است که می‌‌توان با استفاده از آن به صورت حرفه‌ای بین یک پزشک با دیگر پزشکان تمایز قائل شد. طراحی لوگوی پزشکی اگر به صورت حرفه‌ای طراحی شود می‌تواند باعث ارتقاء جایگاه پزشک شود. طراحی لوگو پزشکان دارای انواع مختلفی است که بهتر است برای هر نوع  از آن یک طراحی لوگوی اختصاصی و مختص به آن در نظر گرفته شود.

انواع لوگو پزشکی

لوگوهای پزشکی دارای انواع مختلفی دارد، برای هر تخصص پزشکی یک لوگو خاص وجود دارد. در ادامه انواع لوگوهای تخصصی پزشکی نام برده شده است.

  • طراحی لوگو پزشک اطفال
  •  

0

Picture of شهلا نادری
شهلا نادری

0

0

Picture of فرهاد دستغیب
فرهاد دستغیب

0

0

0

 

0

طراحی لوگو پزشکی و استفاده درست از المان ها نیازمند یک تیم طراحی حرفه ای و خلاق است که می‌توانید با اعتماد به تیم حرفه ای لوگوداک بهترین لوگو را داشته باشید. برای مشاوره رایگان طراحی لوگو و استفاده از خدمات با لوگوداک تمای بگیرید.

هر پزشکی که یک مطب اختصاصی برای خود دارد و سعی دارد روی برند سازی شخصی تمرکز کند به لوگو نیاز دارد

طراحی لوگو پزشکی با کیفیت عالی و مناسب. به دنبال شرکت طراحی لوگو برای طراحی لوگو پزشکی هستید؟ از خدمات طراحی لوگو پزشکی شرکت طراحی لوگو داک استفاده کنید. لوگوهای پزشکی یکی از دسته‌های لوگو است که طراحان لوگو اقدام به طراحی و پیاده سازی انواع آن کرده‌اند. طراحی لوگو پزشکی اگر به صورت مناسب و حرفه‌ای باشد یکی از راه‌های عالی و مناسب برای بالا بردن آگاهی از کارکرد پزشک است. عموما پزشکانی اقدام به طراحی لوگو پزشکی می‌کنند که خواهان جذب بیشتر مراجع و همچنین ارتقا سطح کاری خود هستند. از لوگو پزشکی در کارت ویزیت پزشک، بیلبورد پزشک، وب سایت پزشکی و غیره استفاده می‌شود. شرکت طراحی لوگو، لوگو داک با بیش از 10 سال سابقه در طراحی انواع لوگو پزشکی در حال حاضر به عنوان یکی از شرکت‌های فعال در حوزه طراحی لوگو پزشکی شناخته می‌شود.برای دریافت نمونه قرارداد طراحی لوگو و همچنین سفارش طراحی لوگو با ما تماس بگیرید.

طراحی لوگو پزشکی - لوگو داک
طراحی لوگو پزشکی – لوگو داک

 

ویژگی‌های لوگو پزشکی

لوگوهای پزشکی دارای ویژگی‌های خاصی است که عدم توجه به این ویژگی‌ها می‌تواند ساختار لوگو پزشکی را زیر سوال ببرد.

طراحی لوگو با استفاده از رنگ‌های رایج پزشکی

طراحی لوگو در جهت کار پزشک

طراحی لوگو با استفاده از المان‌های پزشکی

طراحی لوگو با استفاده از نمادهای سلامت

هزینه طراحی لوگو پزشکی

قیمت طراحی لوگو پزشکی به پارامترهای گوناگونی وابسته است. یک لوگو حرفه‌ای پزشکی که به صورت مناسب طراحی شده باشد قیمت حدودی 1.000.000 تومان تا 3.000.000 تومان خواهد بود. برای اطلاع از لیست قیمت طراحی لوگو پزشکی کافی است با ما تماس حاصل کنید.