طراحی لوگو تعمیرگاه

طراحی لوگو تعمیرگاه یکی از انواع لوگو است که کارکرد بسیار عالی و مناسبی دارد. همان طور که از نام این لوگو مشخص است، طراحی لوگو تعمیرگاه را میتوان برای طراحی لوگو تعمیرگاه ماشین، لوگو تعمیرات موبایل، لوگو تعمیرگاه و…به کار برد.طراحی لوگو نشان دهنده ی نوع فعالیت شما است. با توجه به این که تعمیرگاه های خودرو نیز افزایش یافته است. به همین دلیل، در طراحی لوگو تعمیرگاه خودرو سعی کنید از طرح و سبکی متمایز و منحصر به فرد استفاده کنید. چه برای اولین بار است که یک لوگو تعمیرگاه برای حرفه ی خود  طراحی کنیدچخ قصد ریدیزاین لوگو دارید برای مشاوره و تولید طراحی لوگو برای کسب و کار خود میتوانید با متخصصان ما در ارتباط باشید.

SAMPLE OF LOGO

نمونه کار لوگو تعمیرگاه

تعمیرگاه نیاز به لوگو دارد؟

هر کسب و کاری برای برند شدن نیاز به پیاده سازی یک لوگوی خاص و منحصر به فرد دارد. پس یک تعمیرگاهی که قصد برند شدن را دارد باید به فکر طراحی لوگوی تعمیرگاه خود باشد. 

نیاز به مشاوره طراحی لوگوی تعمیرگاه دارید

مشاوران طراحی لوگوی تعمیرگاه مجموعه لوگوداک با دقت برای سوال های شما وقت می گذارند. می توانید با کارشناس های مجموعه تماس بگیرید و سوالات خود را بپرسید.

قیمت طراحی لوگوی تعمیرگاه

قیمت طراحی لوگوی تعمیرگاه مجموعه لوگوداک به نسبت طرح آن مختلف است اما رنج حدودی هزینه طراحی لوگوی تعمیرگاه از 3 میلیون تومان شروع می‌شود. 

0

نظرات مشتریان طراحی لوگو

طراحی لوگوی تعمیرگاه

Picture of شهرزاد نادری
شهرزاد نادری

مدیر دیجیتال مارکتینگ تعمیرگاه

برای برندسازی تعمیرگاه و مجموعه نیاز به طراحی لوگو داشتیم که تیم لوگوداک به بهترین شکل ممکن پیاده سازی آن را انجام دادند. 

Picture of مصطفی قهرمان
مصطفی قهرمان

مدیر تعمیرگاه

طیق مشاوره طراحی لوگو به نظرم نیاز به پیاده سازی یک لوگو داشتیم که مجموعه لوگوداک سفارش پروژه طراحی لوگوی تعمیرگاه مارا پذیرفت. سپاس از تیم لوگوداک

سفارش طراحی لوگو تعمیرگاه

برای سفارش طراحی لوگوی تعمیرگاه به مجموعه لوگوداک می توانید با کارشناس های مجموعه در تماس باشید. کارشناس های طراحی لوگوی لوگوداک به سوالات شما پاسخ می دهند و سفارش طراحی لوگوی شما را ثبت می کنند. 

0

با توجه به اینکه لوگو چه تعمیرگاهی را طراحی می‌کنید می‌تواند متفاوت باشد. مثلا در تعمیرگاه ماشین می‌توان از لاستیک، ماشین و آچار استفاده کرد یا در طراحی لوگو تعمیرگاه موبایل از صفحه برد گوشی، موبایل و .. استفاده شود.شما می‌توانید برای مشاوره طراحی لوگو با تیم لوگو داک در تماس باشید

طراحی لوگو تعمیرگاه برای اعتماد مخاطبین و برندسازی بسیار اثر گذار است و داشتن یک لوگو منحصر به فرد می‌تواند در پیشرفت و سود بسیار تاثیر گذار باشد.

طراحی لوگو تعمیرگاه به چه صورتی اجرا می‌شود؟ لوگوی تعمیرگاه باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ قرارداد طراحی لوگو تعمیرگاه شامل چه نکاتی است؟بهترین نوع لوگوی تعمیرگاهی کدام لوگو است؟ پیاده سازی کردن لوگو تعمیرگاه اگر بخواهیم به صورت اصولی و مناسب انجام شود، باید از ساختارهای مناسب برای تعمیرگاه استفاده کند. تعمیرگاه‌ها مختلفی وجود دارد که نیاز است برای هر نوع تعمیرگاه یک لوگوی مناسب و حرفه‌ای طراحی شود. در صورتی که نیاز به طراحی لوگو حرفه‌ای تعمیرگاهی دارید کافی است همین حالا با ما تماس بگیرید و نمونه کارهای طراحی لوگو مارا ببینید.

طراحی لوگو تعمیرگاه - لوگو داک
طراحی لوگو تعمیرگاه – لوگو داک

نکات مهم طراحی لوگو تعمیرگاهی

با توجه به آن که تعمیرگاه‌های مختلفی در دسته لوگوهای تعمیرگاهی قرار می‌گیرد، ارائه لوگو با المان‌ها و ساختار مناسب برای کار تعمیرگاهی شما از درجه اهمیت بالایی برخوردار است.

استفاده از ساختار موجود تعمیرگاه

یکی از مهم‌ترین موراردی که خوب است در زمان پیاده سازی لوگوهای تعمیرگاهی به آن توجه شود، استفاده از ساختارهای موجود در تعمیرگاه است، از چه نوع المان‌هایی بیشتر در تعمیرگاه شما استفاده می‌شود؟

استفاده از رنگ بندی مناسب با تعمیرگاه

هر نوع تعمیرگاهی معمولا از رنگ‌های مختص به خود آن کسب و کار استفاده می‌کند، استفاده کردن از رنگ‌های مناسب با  آن تعمیرگاه می‌تواند باعث شود که لوگو کیفیت مناسب و حرفه‌ای داشته باشد.

هزینه طراحی لوگو تعمیرگاهی

وابسته به نوع طراحی لوگو و همچنین کیفیت کاری لوگوی طراحی تعمیرگاهی، هزینه طراحی لوگو تعمیرگاه مشخص می‌شود. عموما هزینه طراحی لوگو تعمیرگاهی چیزی بین یک میلیون تا 3 میلیون تومان است.