طراحی لوگو لوازم آرایشی

طراحی لوگو لوازم آرایشی با توجه اهمیت مردم به زیبایی و آراستگی و رقابت شدید در زمینه فروش لوازم آرایشی، اهمیت بسیاری در موفقیت این شغل دارد.بی‌شک فروشگاه هایی که تکنیک‌های برندسازی را اجرا کردند نزد مشتریان اولویت بیشتری دارند و مردم ترجیح می دهند که از آنها خرید کنند. یکی از مهم ترین اصول برندسازی طراحی لوگویی متناسب با کسب و کارتان است. لوگوی لوازم آرایشی با توجه به این که اکثر خانم ها تمایل به مصرف آن دارند باید زیبا و چشمگیر باشد.

SAMPLE OF LOGO

نمونه کار لوگو

WHAT IS A LOGO

چرا طراحی لوگو با لوگوداک

0

مهارت های من
مهارت های من
مهارت های من
مهارت های من
image-4-copyright
WHAT IS A LOGO DESIGN

مزیت همکاری با لوگوداک

0

WHAT IS A LOGO DESIGN

قیمت طراحی لوگو لوازم آرایشی و بهداشتی

اگر به دنبال سفارش طراحی لوگو محصولات آرایشی هستید؛ لازم است از میزان تعرفه دیزاین لوگوی لوازم آرایشی مطلع شوید. همچنین دیدن نمونه طراحی لوگو هم در انتخاب بهتر بی تاثیر نخواهد بود. از آنجایی که طراحی و اجرای آرم یک هنر و البته تخصص است. هر شرکت و مجموعه گرافیکی قیمت‌های متفاوتی خواهد داشت. به همین دلیل توصیه می‌شود که قبل از نهایی سازی سفارش خود با کارشناسان و مختصصین این حوزه مشورت نمایید. شرکت طراحی لوگو لوگوداک، آماده ارائه مشاوره رایگان به شماست.

ویدئویی از ما

0

CORPORATE SERVICE

ما به رشد تجارت دیجیتال شما کمک می کنیم

0

Picture of مریم میرزایی
مریم میرزایی

0

0

Picture of محسن ترابی
محسن ترابی

0

0

WHAT IS A LOGO DESIGN

مزیت همکاری با لوگوداک

0

Professional-Logo-Design-For-Business-Brandgy
business-logo-768x512-1
WHAT IS A LOGO DESIGN

مزیت همکاری با لوگوداک

0

WHAT IS A LOGO DESIGN

مزیت همکاری با لوگوداک

عکاسی

This is the heading

مدیریت پروژه

This is the heading

طراحی برندینگ

This is the heading

عکاسی

This is the heading

WHAT IS A LOGO DESIGN

پادکست همکاری با لوگوداک

0

image-4-copyright
WHAT IS A LOGO DESIGN

مزیت همکاری با لوگوداک

0

لوگو برگ
لوگو آنتن
لوگو قفل
لوگو گل
لوگو پیتزا
لوگو آتش
skyscrapers-view-from-ground-cloud

استفاده از طراحی لوگوی ویژه لوازم آرایشی باعث می‌شود که مخاطب به تخصصی کار کردن شما پی برده و در نتیجه منجر به افزایش اعتبار برند خواهد شد.

رفتارسنجی مشتریان نشان می‌دهد که برندها و فروشگاه‌های محصولات آرایشی دارای لوگو، مشتری بیشتری جذب کرده و در نهایت فروش بیشتری داشته‌اند.

طراحی لوگو لوازم آرایشی (Cosmetics logo design) به جهت مخاطبین با احساس خود یعنی خانم‌ها و دختران جوان از اهمیت ویژه‌تری در بین سایر انواع طراحی لوگو برای کسب و کارهای مختلف برخوردار است. استفاده از یک لوگو دیزاین جذاب برای لوازم آرایش بانوان، می‌تواند با تاثیرگذاری در ذهن مشتریان، نظر آن‌ها را برای خرید جلب کند.

بنابراین می‌توان گفت که طراحی آرم لوازم و محصولات میکاپ به صورت ویژه منجر به فروش بیشتر خواهد شد. یک دیزاین لوگوی خوب محصولات آرایشی، بسیار زیبا طراحی شده و به سادگی هویت برند و محصول آرایشی را در قالب یک طرح گرافیکی، به مشتری بیان می‌کند.

قیمت طراحی لوگو لوازم میکاپ بر اساس کیفیت و میزان خلاقانه بودن طرح، شرکت طراحی آرم، تعداد ری‌دیزاین‌های درخواستی و … تعیین می‌شود. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت طراحی لوگو با طراحان گرافیک لوگوداک تماس بگیرید.

کاربرد طراحی لوگوی لوازم آرایشی در فروش

طراحی لوگو برای لوازم آرایشی و بهداشتی کاربردهای مختلفی دارد. یکی از مهم‌ترین موارد در باب ضرورت استفاده از آرم یا نشان لوازم آرایش این است که با استفاده از آن مخاطبین بیشتر با برند و محصول شما ارتباط برقرار می‌کنند. به عنوان نمونه فرض کنید برای خرید لوازم آرایش به فروشگاه آرایشی بهداشتی مراجعه کردید. چه چیزی باعث می‌شود که در به یک برند برای اولین بار اعتماد کنید؟

یکی از اصلی‌ترین مواردی که خانم‌ها و دختران جوان در انتخاب محصولات آرایشی مورد نیاز خود به آن دقت می‌کنند؛ لوگو و نشان برند لوازم آرایشی است. با داشتن یک لوگو دیزاین جذاب لوازم آرایشی می‌توانید؛ در اولین نگاه بر مخاطبین و مشتریان خود تاثیر بگذارید.

طراحی لوگوی لوازم آرایشی هم مانند طراحی لوگو کسب و کارهای دیگر از اهمیت خاصی برخوردار است. با استفاده از یک طراحی لوگوی خوب برای برند لوازم آرایشی خود و یا حتی یک فروشگاه لوازم آرایشی بهداشتی، می‌توانید خود را به مشتریان معرفی کنید. همچنین یکی دیگر از کاربردهای استفاده از نشان تجاری برای لوازم میکاپ، این است که به مخاطبین القا می‌شود که فروشگاه یا برند شما به صورت تخصصی بر روی محصولات آرایشی و بهداشتی کار کرده است. بنابراین به دلیل طراحی اختصاصی لوگو لوازم آرایش، خاص بودن آرم مجموعه شما به یاد ماندنی خواهد بود.

در واقع می‌توان گفت که طراحی نشان لوازم آرایش باعث می‌شود که مخاطبین کسب و کار شما یعنی بانوان، ساده‌تر نام شما را به ذهن بسپارند. در نتیجه هر بار که به محصولات آرایشی بهداشتی احتیاج پیدا می‌کنند؛ به یاد شرکت لوازم آرایشی یا فروشگاه شما بیفتند. بنابراین با ماندگاری در ذهن مشتریان، قطعا فروش بیشتری خواهید داشت.

بر این اساس کاربردهای طراحی لوگو لوازم Makeup عبارت‌اند از:

 • برندینگ و تعریف نام برند یا فروشگاه برای مشتریان
 • آگاه سازی مخاطبین محصولات (خانم‌ها و دختران) از هویت برند و هدف کسب و کار
 • افزایش اعتبار برند شرکت لوازم آرایشی بهداشتی یا فروشگاه شما
 • بیان تخصصی بودن برند با استفاده از یک طراحی لوگو خلاقانه و یونیک لوازم آرایشی
 • ماندگاری بیشتر در ذهن مشتریان لوازم آرایشی و بهداشتی
 • افزایش فروش و سودآوری بیشتر با به کار بردن لوگو دیزاین اختصاصی لوازم آرایش

تا اینجا دریافتیم که داشتن یک آرم مناسب برای محصولات مربوط به آراستگی و پیرایش چه کاربردی دارد. اما به نظر شما دلیل اهمیت طراحی لوگو برای لوازم آرایشی چیست؟

چرا طراحی لوگو شرکت لوازم آرایشی مهم است؟

داشتن طراحی لوگوی لوازم آرایشی اهمیت ویژه‌ای دارد. اما چرا؟ دیزاین آرم تجاری برای محصولات آرایشی و بهداشتی از آن جهت مهم است که مشتریان با دیدن آن از هویت برند وهدف کسب و کار شما آگاه می‌شوند. همچنین اگر از طراحی لوگو تایپ استفاده کنید. نام برند یا فروشگاه شما نیز در ذهن مخاطب حک خواهد شد. بنابراین می‌توان گفت که استفاده از طراحی آرم لوازم آرایشی، به راحتی می‌تواند شما را ماندگار کند.

بسیاری از افراد به دلیل ناآگاهی از اهمیت داشتن طراحی لوگوی تخصصی لوازم آرایشی، به استفاده از انواع لوگو لایه باز لوازم آرایشی و همچنین عکس‌ها و وکتورهای آماده استفاده می‌کنند. در حالی که باید گفت به کاربردن لوگو آماده لوازم آرایش باعث می‌شود که مهم‌ترین کاربرد استفاده از لوگو دیزاین محصولات آرایشی یعنی یونیک بودن برند شما برای مخاطب محرز نشود.

با این حال باید توجه داشت که طراحی لوگو آرایشی برای تاثیرگذاری مطلوب، باید چه خصوصیات ویژه‌ای داشته باشد.

خصوصیات یک لوگو دیزاین آرایشی خوب

به نطر شما یک طراحی لوگو خوب و جذاب برای لوازم آرایشی چه ویژگی‌هایی دارد؟ به طور کلی هر نوع طراحی لوگو لازم است با نام، حوزه فعالیت و از همه مهم‌تر جامعه مخاطبین هماهنگ باشد. به عبارت دیگر یک طراح گرافیک باید بر اساس نوع کسب و کار، مشتریان احتمالی و همچنین نام و هویت برند، طراحی لوگوی لوازم میکاپ و آرایش را انجام دهد.

لازم به ذکر است که برای طراحی نشان تجاری حتما باید کارفرما با گرافیست جلساتی را برگزار و نقطه نظرات و هدف خود از محصولات مربوط به آرایش و زیبایی را شرح دهید. با ذکر این توضیحات مهم‌ترین خصوصیات طراحی لوگو محصولات آرایشی و زیبایی عبارت‌اند از:

 • استفاده از رنگ‌های لطیف و زنانه مانند صورتی، بنفش و … در لوگو دیزاین محصولات آرایشی بهداشتی بر حس خانم‌ها اثر خواهد داشت.
 • طراحی اختصاصی لوگوی لوازم آرایش بر اساس هویت برند
 • به کار بردن المان‌های زنانه و دخترانه در طراحی آرم محصولات میکاپ مانند چشم، لب، مژه و … . در این راستا لازم به توضیح است که اگر برند شما فرضا روی محصول آرایشی خاصی تمرکز دارد مانند خط چشم؛ بهتر است از المان‌هایی که مناسب آرایش چشم در طراحی استفاده شود.
 • توجه به نام برند یا فروشگاه مربوط به فروش و عرضه لوازم آرایش در طراحی آرم به عنوان مثال اگر اسم برند شما نازی رخ است؛ در دیزاین لوگو برند لوازم آرایش می‌توان از نقش صورت استفاده کرد.
 • طراحی خلاقانه با در نظر گرفتن علایق و روحیات دختران و خانم‌های جوان. برای نمونه استفاده از تصویر پری دریایی یا طرح‌های مینیمال برای لوگوی لوازم آرایش می‌تواند جالب و جذاب باشد.
 • خوانایی و سهولت در درک مفهوم لوگو لوازم آرایش؛ گرافیست و شرکت طراح باید داشته باشند که در طراحی نشان تجاری محصولات آرایشی باید سادگی را در اولویت قرار دهند. سادگی در عین زیبایی اثرگذاری در ذهن مخاطبین را افزایش خواهد داد.

شما می‌توانید نمونه لوگو های طراحی شده توسط تیم لوگ داک را مشاهده کنید همچنین قابل ذکر است که تمام موارد و جزئیات در قراردداد طراحی لوگو ثبت می‌شود و بعد از آن در صورت تمایل می‌توانید از طریق شماره تماس های تیم لوگو داک سفارش خود را ثبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *