طراحی لوگو نجاری

طراحی لوگو نجاری هم مانند سایر مشاغل ضروری است و باید به ان اهمیت داد. بر خلاف نظر اکثریت که در طراحی لوگوی نجاری باید از رنگ چوب و یا طرح ها چوبی استفاده شود دست شما در انتخاب المان و رنگ باز است و می‌توانید با توجه به سلیقه و هدف خود انتخاب کنید. به طور مثال استفاده از درخت، ابزارآلات چوبی، سازه ی تولیدی و… استفاده کرد. البته استفاده از این المان ها و رنگ ها به صورت خلاقانه و هنرمندانه فقط از دست یک طراح خلاق بر می‌آید که شما میتوانید با اعتماد به تیم لوگوداک اولین قدم برای برندسازی را بردارید.

SAMPLE OF LOGO

نمونه لوگو نجاری

WHAT IS A LOGO

طراحی لوگو نجاری با لوگو داک

متخصصین لوگو داک با سال ها تجربه توانسته است، همیاری در راه برند سازی کسب و کار های مختلف از جمله مشاغلی مانند نجاری باشد. این امر حاصل تلاش های شبانه روزی تیم تلاشگر لوگو داک می باشد.

اگر شما قصد راه اندازی کارگاه نجاری هستید، می توانید طراحی لوگو برای نجاری را به لوگوداک بسپارید.

مهارت های من
مهارت های من
مهارت های من
مهارت های من
image-4-copyright
WHAT IS A LOGO DESIGN

اهمیت رنگ در طراحی لوگو نجاری

به طور کلی طراحی لوگو کاری کاملاً تخصصی بوده و باید به دست افراد حرفه‌ای در این زمینه انجام شود. نکات و اصول زیادی در این زمینه وجود دارند که باید مورد توجه قرار گیرند. از جمله این نکات می‌توان به استفاده از پالت رنگی مناسب اشاره داشت. شما می‌توانید با استفاده از رنگ‌های مناسب به راحتی مشتریان خود را تحت تاثیر قرار داده و پیام مورد نظر خود را به آن‌ها منتقل کنید. البته بهتر است رنگ‌ها را به گونه‌ای انتخاب کنید که لوگو بدون آن‌ها نیز به خوبی قابل تشخیص باشد. زیرا ممکن است بخواهید لوگوی خود را بر روی محصولات چوبی نیز حک کنید.

WHAT IS A LOGO DESIGN

قیمت طراحی لوگو نجاری چگونه تعیین می‌شود؟

یکی از مسائلی که بهتر است پیش از سفارش طراحی نشان تجاری به آن توجه داشته باشید قیمت طراحی لوگو است. شرکت‌های طراحی تعرفه‌های گوناگونی را برای انجام پروژه‌های طراحی لوگو ارائه می‌دهند. هزینه طراحی لوگو بر اساس فاکتورهای گوناگونی تعیین خواهد شد. از جمله این فاکتورها می‌توان به نوع و سبک طراحی لوگو، انتظارات کارفرما، و همچنین تجربه و مهارت طراح اشاره داشت. همچنین سابقه و اعتبار شرکت طراحی نیز می‌تواند در این زمینه تاثیرگذار باشد. برای دریافت جزئیات قرارداد طراحی لوگو و قیمت طراحی لوگو نجاری برای برند خود می‌توانید با کارشناسان ما در لوگو داک تماس بگیرید.

ویدئویی از ما

0

CORPORATE SERVICE

ما به رشد تجارت دیجیتال شما کمک می کنیم

یکی از مزیت های ساخت لوگو نجاری برای برند سازی و رشد تجارت دیجیتال آن مانند اینستاگرام و… می باشد ما در امر رشد کسب و کار شما تمام تلاش خود را می کنیم تا موجب رضایت شما شود.

Picture of مریم میرزایی
مریم میرزایی

مدیرکارگاه نجاری

طراحی لوگو کارگاه نجاری ما به خوبی پیاده سازی شد و در زمانی به موقع تحویل داده شد. ممنون از تیم لوگو

Picture of محسن ترابی
محسن ترابی

مدیرآموزشگاه نجاری

طراحی آموزشگاه نجاری مجموعه بسیار خلاقانه پیاده سازی شد. سپاس از تیم طراحی لوگو مجموعه لوگوداک

WHAT IS A LOGO DESIGN

مزیت همکاری با لوگوداک

کارشناس های طراحی لوگو مجموعه لوگوداک سابقه زیادی در زمینه طراحی لوگو، طراحی پوستر، فعالیت های گرافیکی و … دارد. در نتیجه طرح شما توسط یک طراح گرافیک پیاده سازی می‌شود و خلاقیت زیادی در آن به کار گرفته می‌شود

Professional-Logo-Design-For-Business-Brandgy
business-logo-768x512-1
WHAT IS A LOGO DESIGN

قیمت طراحی لوگو نجاری

قیمت طراحی لوگو برای نجاری به عوامل مختلفی از جمله سبک لوگو، نوع آن و مهارت های طراح لوگو بستگی دارد. بر همین اساس تا زمانی که معیار ها و سلیقه شما در طرح لوگو درج نشده است نمی توان قیمت دقیقی برای آن ذکر کرد. 

WHAT IS A LOGO DESIGN

مزیت همکاری با لوگوداک

عکاسی

This is the heading

مدیریت پروژه

This is the heading

طراحی برندینگ

This is the heading

عکاسی

This is the heading

WHAT IS A LOGO DESIGN

پادکست همکاری با لوگوداک

در صورتی که قصد همکاری با مجموعه لوگوداک را دارید، پادکست زیر را گوش دهید. 

image-4-copyright
WHAT IS A LOGO DESIGN

لوگوداک به چه برندهایی همکاری داشته است؟

برندهایی که برای پیاده سازی لوگوی خود با مجموعه لوگوداک همکاری داشته اند و طراحی لوگوی خود را به ما سپرده اند در مقابل قابل مشاهده هستند. 

لوگو برگ
لوگو آنتن
لوگو قفل
لوگو گل
لوگو پیتزا
لوگو آتش
skyscrapers-view-from-ground-cloud

بله. اگر در لوگوی شما از نوشته استفاده شده است باید فونت مناسبی را برای آن انتخاب کنید. فونت انتخابی شما باید علاوه بر زیبایی ظاهری به اندازه کافی خوانا نیز باشد. بدین ترتیب مشتریان مشکلی با خواندن نام برند شما نخواهند داشت.

به طور معمول بین 4 تا 7 روز برای طراحی هر نوع لوگویی کافی خواهد بود. با این وجود این زمان ممکن است بر حسب شرایط و انتظارات کارفرما کم‌تر و یا بیش‌تر شود.

چرا طراحی لوگو نجاری برای موفقیت کسب و کار مهم است؟  در انتخاب ترکیب رنگی مناسب برای طراحی لوگو نجاری باید به چه نکاتی توجه داشت؟ قیمت طراحی لوگو نجاری چگونه تعیین می‌شود؟ لوگو یا همان ارم تجاری یک نشان گرافیکی است که با هدف نشان دادن شخصیت و هویت یک کسب و کار یا یک برند طراحی می‌شود. امروزه داشتن یک لوگوی منحصر به فرد و خاص آنچنان مهم است که امکان ندارد کسب و کار بزرگ و موفقی را بدون لوگو یافت کنید. کارفرمایان شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ زمان و بودجه زیادی را برای طراحی لوگوی شیک و خاص صرف می‌کنند.

شما نیز می‌توانید با طراحی لوگو نجاری به راحتی کسب و کار خود را نشان داده و توجه مخاطبان و مشتریان را به خود جلب کنید. البته بهتر است اشاره داشته باشیم که طراحی لوگو کاری کاملاً تخصصی و حرفه‌ای است که باید به دست افراد حرفه‌ای در این زمینه انجام شود. شما می‌توانید برای طراحی لوگو نجاری به همکاران ما در شرکت طراحی لوگو داک اعتماد کنید. همکاران ما با سال‌ها تجربه کار حرفه‌ای در خدمت شما هستند. برای دریافت خدمات مشاوره رایگان طراحی لوگو و سفارش طراحی لوگو نجاری همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

طراحی لوگو نجاری - لوگو داک
طراحی لوگو نجاری – لوگو داک

با طراحی لوگو نجاری محبوب باشید

هنر نجاری از جمله هنرهای بسیار محبوبی است که می‌توان به جرئت گفت همه انسان‌ها به آن علاقمند هستند. نجاران حرفه‌ای می‌توانند آثاری طراحی کنند که چشم هر بیننده‌ای را به خود خیره کند. اما تولید محصولات چوبی زمانی که مشتریان نمی‌توانند با مشاهده آن کسب و کار شما را شناسایی کنند چه فایده‌ای دارد؟ طراحی لوگو یا همان ارم تجاری از جمله اقداماتی است که می‌تواند تاثیر زیادی بر روند بازاریابی و برندسازی شما داشته باشد.  مشتریان و مخاطبانتان می‌توانند با مشاهده طراحی لوگو فروشگاهی شما برندتان بهتر به خاطر آورده  و ارتباط نزدیک‌تری با آن برقرار کنند. ارتباط نزدیک‌تر مشتریان با برند شما به واسطه لوگو می‌تواند تاثیرات بسیار مثبتی بر اینده کسب و کار شما داشته باشد.

تمام چیزی که یک برند برای موفقیت به آن نیاز دارد اعتماد و وفاداری مشتریان و مخاطبان است. با طراحی لوگو حرفه ای می‌توانید به حرفه‌ای بودن خود را به راحتی نشان داده و اعتماد مخاطبان و مشتریان را جلب کنید. برای سفارش طراحی نشان تجاری و مشاهده نمونه طراحی لوگو می‌توانید همین حالا با کارشناسان ما در لوگو داک تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *