طراحی لوگو الکتریکی

طراحی لوگو لوازم الکتریکی با توجه به اهمیت و گستردگی لوازم جانبی آن و تاثیری که در زندگی بشر دارد یک ضرورت است. طراحی لوگو از مهم ترین اقداماتی است که صاحبان مشاغل در ابتدای امر جهت معرفی محصولات خود انجام می دهند. معمولا دیده می شود که که در طراحی لوگوی لوازم الکتریکی از نمادهای رایجی مثل لامپ استفاده شده است که از نظر کارشناسان طراحی استفاده از المان های رایج و تکراری جذابیتی برای مخاطبان ندارد اگر شما یک فروشگاه لوازم برقی و الکتریکی دارید طراحی لوگو خود را به یک تیم خلاق و کارآموزده بسپارید. 

SAMPLE OF LOGO

نمونه کار لوگو

WHAT IS A LOGO

چرا طراحی لوگو الکتریکی مهم است؟

امروزه یکی از مهم‌ترین خدمات و سرویس‌ها که در هر خانه‌ای به آن نیاز است خدمات الکتریکی و برقکاری است. در هر خانه‌ای لوازم برقی و الکتریکی وجود دارند که ممکن است روزی دچار مشکل شوند. همچنین هر خانواده‌ای برای گذران امور و حتی گاهاً سرگرمی انواع لوازم الکتریکی را خریداری می‌کند. اگر تجارت شما در زمینه محصولات یا خدمات الکتریکی فعالیت دارد، علاوه بر کیفیت بالای خدمات و محصولات به مولفه دیگری نیز برای فعالیت موثر نیاز خواهد داشت. طراحی لوگو الکتریکی مولفه بسیار مهمی است که می‌تواند شاخصه‌ای بسیار مهم برای کسب و کار شما بوده و برندتان را در ذهن مخاطبان حک کند. همچنین داشتن یک لوگوی شگفت‌انگیز و خاص می‌تواند باعث ایجاد یک هویت تجاری برای شما شود.

مهارت های من
مهارت های من
مهارت های من
مهارت های من
image-4-copyright
WHAT IS A LOGO DESIGN

قیمت طراحی لوگو الکتریکی

یکی از موارد بسیار مهمی که باید پیش از سفارش خود در نظر داشته باشید قیمت طراحی لوگو الکتریکی است. قیمت طراحی لوگو با توجه به عوامل گوناگونی تعیین می‌شود که از جمله آن‌ها می‌توان به مهارت و تجربه طراح و سبک طراحی لوگو اشاره داشت. لازم به ذکر است که قیمت و نحوه پرداخت در قرارداد طراحی لوگو درج خواهند شد.

WHAT IS A LOGO DESIGN

مزیت همکاری با لوگوداک

0

ویدئویی از ما

0

CORPORATE SERVICE

ما به رشد تجارت دیجیتال شما کمک می کنیم

0

مریم میرزایی
مریم میرزایی

0

0

محسن ترابی
محسن ترابی

0

0

WHAT IS A LOGO DESIGN

مزیت همکاری با لوگوداک

0

Professional-Logo-Design-For-Business-Brandgy
business-logo-768x512-1
WHAT IS A LOGO DESIGN

مزیت همکاری با لوگوداک

0

WHAT IS A LOGO DESIGN

مزیت همکاری با لوگوداک

عکاسی

This is the heading

مدیریت پروژه

This is the heading

طراحی برندینگ

This is the heading

عکاسی

This is the heading

WHAT IS A LOGO DESIGN

پادکست همکاری با لوگوداک

0

image-4-copyright
WHAT IS A LOGO DESIGN

مزیت همکاری با لوگوداک

0

لوگو برگ
لوگو آنتن
لوگو قفل
لوگو گل
لوگو پیتزا
لوگو آتش
skyscrapers-view-from-ground-cloud

بله. زمانی که یک لوگوی خاص و منحصر به فرد داشته باشید برند خود را در ذهن مخاطبان حک خواهید کرد. بسیاری از افراد نیز بیش‌تر تمایل به خرید از برندهای شناخته‌شده و معتبر دارند.

زمان لازم برای طراحی لوگو با توجه به نوع لوگو و انتظارات کارفرما مشخص خواهد شد. اما طراحان به طور میانگین به 4 تا 7 روز زمان برای طراحی لوگو الکتریکی احتیاج خواهند داشت.

آیا طراحی لوگو الکتریکی می‌تواند به موفقیت بیش‌تر کسب و کار کمک کند؟ معمولاً از چه ایده‌هایی برای طراحی لوگو الکتریکی استفاده می‌شود؟ قیمت طراحی لوگو الکتریکی چگونه تعیین می‌شود؟ طراحی لوگو را می‌توان یکی از مهم‌ترین و تاثیرگذارترین اقداماتی دانست که می‌تواند به صورت مستقیم بر عملکرد کسب و کار شما و میزان موفقیت آن تاثیرگذار باشد. با داشتن یک لوگوی کسب و کار خاص می‌توانید حرفه‌ای بودن کسب و کار خود و میزان اعتبار خود را به مخاطبان نشان دهید. بسیاری از مشتریان بیش‌تر تمایل به خرید از برندهایی دارند که شناخته شده و معروف باشند. داشتن یک لوگوی حرفه‌ای به شما در این زمینه کمک خواهد کرد.

ایده‌های زیادی برای طراحی لوگو الکتریکی وجود دارد. از جمله محبوب‌ترین این ایده‌ها می‌توان به استفاده از علامت لامپ، صاعقه، و یا پیچ و مهره اشاره داشت. استفاده از بهترین ایده به زمینه کاری کسب و کار شما بستگی خواهد داشت. شما می‌توانید با استفاده از خدمات مشاوره طراحی لوگو در شرکت طراحی گرافیکی لوگو داک بهترین سبک طراحی را برای لوگوی خود انتخاب کنید. همکاران ما در لوگو داک با سال‌ها تجربه کار حرفه‌ای در زمینه طراحی لوگو در خدمت شما عزیزان هستند.

طراحی لوگو الکتریکی - لوگو داک
طراحی لوگو الکتریکی – لوگو داک

بهترین ایده‌های طراحی لوگو الکتریکی

زمانی که نامی از برق، انرژی، یا الکتریسیته به میان می‌آید تصاویر گوناگونی از جمله دوشاخه برق، علامت صاعقه، و لامپ در ذهن تداعی می‌شود. معمولاً کسب و کارهایی که فعالیتشان به نوعی به برق و الکتریسیته مربوط می‌شود از این علائم در طراحی لوگوی خود استفاده می‌کنند. در ادامه هر یک از این ایده‌ها را برای طراحی لوگو الکتریکی بررسی می‌کنیم:

صاعقه

صاعقه به عنوان یک نمایش واقعی از برق و الکتریسیته شناخته می‌شود. استفاده از این علامت در طراحی لوگو الکتریکی به فرد احساس یک جریان متحرک را القا خواهد کرد. شما می‌توانید برای سفارش طراحی لوگو با علامت صاعقه با همکاران ما در شرکت طراحی لوگو داک تماس بگیرید.

لامپ

یکی از دلایل استفاده از علامت لامپ نه ارتباط آن با برق، بلکه نماینده بودن آن برای افکار جسورانه و اهداف بزرگ است. یک طراح لوگو حرفه‌ای و باتجربه می‌تواند در کنار علامت لامپ از اشکال و ایده‌های گرافیکی دیگری نیز برای زیبایی و تاثیرگذاری بیش‌تر لوگو استفاده کند.

پیچ و مهره

ایده دیگری که بسیار در طراحی لوگو الکتریکی از آن استفاده می‌شود ایده پیچ و مهره است. از شکل پیچ و مهره زمانی می‌توانید استفاده کنید که می‌خواهید تدابیر غیرمنتظره و خاصی را در لوگوی خود اعمال کنید. با سفارش طراحی لوگو با لوگو داک می‌توانید از زیبایی و جذابیت نهایی لوگو اطمینان کامل داشته باشید. همچنین شما می‌توانید نمونه لوگو های طراحی شده در تیم لوگو داک را مشاهده کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *