طراحی لوگو آموزشگاه

امروزه طراحی لوگو جایگاه ویژه‌ای نزد عموم مردم و همچنین صاحبان مشاغل و مدیران آموزشگاه‌ها پیدا کرده‌است. تصور کنید آموزشگاهی بدون آرم و نشانه باشد آیا شما به آن اعتماد می‌کنید؟ مطمئنا با شک و تردید به آن می‌نگرید این را با آموزشگاهی تصور کنید که یک لوگوی حرفه‌ای دارد و مطابق با حوزه‌ فعالیت آموزشگاه است، بی شک مخاطبان و افرادی که تمایل به کسب مهارت و آموزش دارند آموزشگاهی را ترجیح می‌دهند که اصول برندینگ را رعایت کرده باشد. برای موفقیت در حوزه‌ای باید تمامی جوانب موضوع را سنجید.

گروه طراحان ما در لوگوداک آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان در زمینه طراحی لوگو آموزشگاه‌ها هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

School logo

نمونه لوگو آموزشگاه

چرا طراحی لوگو آموزشگاه با لوگو داک؟

سفارش طراحی لوگو آموزشگاه

تیم طراحی لوگوی لوگوداک با داشتن گرافیست‌ها و طراحان متبحر در حوزه‌ی طراحی لوگو، در افزایش بازدید آموزشگاه شما کمک شایانی می‌کند. 

قیمت طراحی لوگو آموزشگاه

ویژگی‌های لوگو اموزشگاه

Customer Theory

نظرات مشتری های ما

Picture of لارا راد
لارا راد

مدیر آموزشگاه زبان انگلیسی

برای آموزشگاهم به‌دنبال یک طراح حرفه‌ای بودم تا اینکه با لوگوداک آشنا شدم. برندینگ شرکتم رو مدیون این تیم هستم. ممنون از لوگوداک

Picture of بهمن مولایی
بهمن مولایی

مدیر آموزشگاه کامپیوتر

طراحی عالی با ایده‌های خاص. ممنون از تیم خوب طراحی لوگو لوگوداک

مراحل طراحی لوگو آموزشگاه

انواع لوگو آموزشگاه

یک دو خط محتوا

Picture of لوگو 2بعدی آموزشگاه
لوگو 2بعدی آموزشگاه

در سایت ما می‌توانید نمونه لوگو 2بعدی آموزشگاه را مشاهده کنید.

Picture of لوگو تلفیقی آموزشگاه
لوگو تلفیقی آموزشگاه

لوگو تلفیقی متشکل از چندین عنصر است که باعث زیباتر شدن لوگومی‌شود.

Picture of لوگو تایپ آموزشگاه
لوگو تایپ آموزشگاه

لوگو تایپ فارسی حاوی حروف الفبا و نام برند است، نمونه لوگوتایپ را مشاهده کنید.

Picture of لوگو هنری اموزشگاه
لوگو هنری اموزشگاه

اگر آموزشگاه هنری دارید، لوگو هنری بهترین انتخاب است.

شرکت دیزاین لوگو آموزشگاه

چه نوع لوگوی مناسب آموزشگاه است؟

برندهایی که افتخار همکاری داشته‌ایم!

استفاده از فونت، رنگ، المان، نوع لوگو از جمله مواردی است که برای طراحی لوگوی آموزشگاهی باید به آن توجه کرد.

باتوجه‌به نوع لوگو، پیچیدگی، زمان‌بر بودن و نوع شرکت می‌تواند متفاوت باشد ولی معمولاً قیمت طراحی لوگو از ۳ میلیون شروع می‌شود.

طراحی لوگو آموزشگاه باید به چه صورتی باشد؟ بهترین روش طراحی لوگو آموزشگاه‌ها چیست؟ روند طراحی صفر تا صد یک لوگو آموزشگاه به چه صورتی است؟ اگر شما هم مدیر یا شاغل در یک آموزشگاه هستید می‌دانید که اهمیت طراحی لوگو آموزشگاه بسیار زیاد است. عدم وجود ساختار لوگوی آموزشگاه می‌تواند خسارت‌های مختلفی به کسب و کار شما بزند. طراحی لوگو آموزشگاه در صورتی که به صورت درست و مناسب طراحی شده باشد می‌تواند باعث شود که آگاهی از برند آموزشگاه افزایش پیدا کند و آموزشگاه کارآموزان و دانشجویان بیشتری داشته باشد. وابسته به آن که نوع طراحی لوگو آموزشگاه چیست قیمت طراحی لوگو آموزشگاه می‌تواند متفاوت در نظر گرفته شود.  شما می‌توانید نمونه کار طراحی شده توسط شرکت لوگو داک را صفحه نمونه کار طراحی لوگو مشاهده کنید.

طراحی لوگو اموزشگاه - لوگو داک

 

طراحی لوگو اموزشگاه – لوگو داک

نکات طراحی لوگو آموزشگاه

از آنجایی که لوگو آموزشگاه باید نشان دهنده آموزش باشد، رعایت کردن چند نکته باعث می‌شود که طراحی لوگو متناسب با کسب و کار باشد.

استفاده از المان‌های آموزشی در ساخت لوگو آموزشگاه

استفاده از رنگ‌های آموزشی

استفاده از طرح‌های مینیمال طراحی لوگو آموزشگاه

همانطور که می‌دانید طراحی لوگو برای برند سازی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و یک از مهمترین قدم های برندسازی است. طراحی بک لوگوی حرفه ای فقط با مشاوره و یک تیم خلاق امکان پذیر است که در این راستا تیم متخصص طراحی لوگو لوگو داک آماده خدمات دهی به شما عزیزان است.شما می‌توانید برای مشاوره طراحی لوگو و اطلاع از عقد قرارداد طراحی لوگو با ما تماس بگیرید.

طراحی لوگوی اختصاصی آموزشگاه

آیا آموزشگاه‌ها نیاز به لوگوی اختصاصی دارند؟ در ابتدای راه اندازی هر آموزشگاه معمولا هیچکس به فکر خلق یک لوگوی منحصربه فرد نیست. درحالیکه برد با کسی است که به فکر خلق ایده برای طراحی یک لوگوی خاص باشد. 

طراحی لوگوی اختصاصی خود را به یک کاربلد بسپارید. در ادامه می‌توانید میزان رضایت مشتریان از کار ما را مشاهده کنید. به عنوان مثال یک مربی سگ که آموزشگاه تریبت سگ دارد می‌تواند از خدمات  ما استفاده کند.

طراحی لوگوی آموزشگاه چه تاثیری در جذب بیننده دارد؟

طراحی لوگو برای آموزشگاه موجب می‌شود که بیننده ارتباط بهتر و بیشتری با مجموعه شما داشته باشد. همچنین طراحی لوگو به افزایش سطح اعتماد کاربران کمک ویژه‌ای می‌کند. برای طراحی لوگوی آموزشگاه می‌توانید از روش‌های گوناگونی مانند طراحی لوگوی دوبعدی و طراحی لوگو سه بعدی استفاده کنید.

اصول طراحی لوگوی آموزشگاه

در نگاه اول ممکن است خلق یک لوگو برای شما آسان به نظر برسد؛ اما با توجه به پیشرفت صنایع مختلف در دنیای امروزی و بالا رفتن سطح توقع کاربران، طراحی یک لوگوی معمولی چندان خوشایند و مورد پسند همگان نیست. بنابراین باید از اصول طراحی لوگو اطلاعات کافی را بدست آورد.

مشاوره طراحی لوگو آموزشگاه

طراحی لوگو بر اساس نیاز کارفرما و نوع آموزشگاه متفاوت است. برای شروع ایده‌پردازی برای یک طراحی، ابتدا باید از مشاوران حرفه‌ای و باتجربه کمک بگیرید.

یکی از خدمات شرکت طراحی لوگوداک، مشاوره‌ی رایگان در طراحی لوگوی حوزه‌های مختلف کاری است. برای دریافت مشاوره همین حالا می‌توانید با ما تماس بگیرید.

مزیت طراحی لوگوی آموزشگاه با لوگوداک

طراحی لوگوی آموزشگاه نیاز به مهارت و خلاقیت دارد. لوگوی آموزشگاه باید با دقت و ظرافت پیاده سازی شود.

طراحان لوگو مجموعه لوگوداک با سابقه چندین ساله خود توانسته اند نمونه کار و طرح های زیبایی را پیاده سازی کنند.