طراحی لوگو آموزشگاه زبان

لوگو اموزشگاه زبان (Language school logo) یا همان نماد تجاری آموزشگاه زبان که نشان دهنده فعالیت آموزشگاه است، یکی از اولین مواردی است که هنگام مراجعه به آموزشگاه در ذهن مخاطبین باقی خواهد ماند بنابراین لوگو آموزشگاه باید خوانایی و وضوح کافی را داشته باشد.

شما می‌توانید برای استفاده از خدمات و مشاوره رایگان لوگو داک هم اکنون با ما تماس بگیرید.

SAMPLE OF LOGO

نمونه لوگو آموزشگاه زبان

چرا دیزاین لوگو آموزشگاه زبان با لوگو داک

سفارش لوگو آموزشگاه زبان

قیمت طراحی لوگو آموزشگاه زبان

ویژگی لوگو آموزشگاه زبان

comments

ما به رشد تجارت دیجیتال شما کمک می کنیم

Picture of منا خواجوی
منا خواجوی

از خدمات تیم لوگو داک برای طراحی لوگو آموزشگاه زبان روسیه استفاده کردم و با مشاوره های خوب توانستم بهرتین لوگو را انتخاب کنم.

Picture of علی برزگر
علی برزگر

طراحی لوگو سه بعدی  انجام شده توسط تیم طراحی لوگوداک، بسیار خاص و منحصر به فرد است.

مراحل طراحی لوگو آموزشگاه زبان

  1. مرحله یک 
  2. مرحله دو 
  3. مرحله سه
  4. مرحله چهار

انواع لوگو آموزشگاه زبان

یک دو خط محتوا

Picture of لوگو 3بعدی آموزشگاه زبان
لوگو 3بعدی آموزشگاه زبان

برای اطلاع از قیمت طراحی لوگو 3بعدی کلیک کنید.

Picture of لوگو 2بعدی آموزشگاه زبان
لوگو 2بعدی آموزشگاه زبان

قیمت طراحی لوگو دو بعدی را مشاهده کنید

Picture of لوگو مینیمال آموزشگاه زبان
لوگو مینیمال آموزشگاه زبان

برای دیدن نمونه لوگو مینیمال
به این صفحه مراجعه کنید.

Picture of لوگو تایپوگرافی آموزشگاه زبان
لوگو تایپوگرافی آموزشگاه زبان

جهت مطلع شدن از قیمت لوگو تایپوگرافی تماس بگیرید.

شرکت دیزاین لوگو آموزشگاه زبان

چه مدل لوگوی آموزشگاه زبان مناسب است؟

برندهایی که افتخار همکاری داشته‌ایم!

معمولاً در طراحی لوگو آموزشگاه زبان از لوگو متنی و یا ترکیب متن و تصویر استفاده می‌کنند.

قیمت طراحی لوگو معمولاً از 3 میلیون شروع می‌شود و با توجه به خواسته شما متغییر است. شما می‌توانید با مشورت با تیم لوگو داک از بهترین خدمات استفاده کنید.

آیا طراحی لوگو اموزشگاه زبان برای موفقیت ضروری است؟ ترکیب رنگی چه اهمیتی در طراحی لوگو اموزشگاه زبان دارد؟ قیمت طراحی لوگو اموزشگاه زبان چگونه تعیین می‌شود؟ طراحی لوگو یا همان ارم تجاری از جمله مهم‌ترین اقداماتی است که می‌تواند اینده کسب و کار و تجارت شما را به طور کامل عوض کند. با داشتن یک لوگوی مناسب و حرفه‌ای می‌توانید هویت و شخصیت کسب و کار خود را نشان داده و اعتماد مخاطبان و زبان‌اموزان را به خود جلب کنید.

در عصر امروزی که رقابت میان اموزشگاه‌های زبان شدت بیش‌تری پیدا کرده است شما می‌توانید با طراحی لوگو فوری و شیک به خوبی تمایز خود را نسبت به سایر اموزشگاه‌ها نشان دهید. البته نکات زیادی برای طراحی لوگو آموزشگاه حرفه ای وجود دارند که از جمله آن‌ها می‌توان به ترکیب رنگی مناسب و رعایت سادگی اشاره داشت. توجه داشته باشید که تمامی جزئیات مربوط به سفارش نشان تجاری در قرارداد طراحی لوگو درج خواهند شد. برای سفارش طراحی لوگو ارزان اموزشگاه زبان می‌توانید همین حالا با همکاران ما در شرکت طراحی لوگو داک تماس بگیرید.

طراحی لوگو آموزشگاه زبان - لوگو داک
طراحی لوگو آموزشگاه زبان – لوگو داک

چرا طراحی لوگو اموزشگاه زبان مهم است؟

یادگیری زبان‌های خارجی به ویژه انگلیسی از جمله لذت‌بخش‌ترین و البته ضروری‌ترین کارها برای تمام افراد است. بسیاری از افراد پس از یادگیری زبان انگلیسی به سراغ دیگر زبان‌های خارجی می‌روند. یکی از بهترین روش‌ها برای یادگیری زبان‌های خارجی مراجعه به اموزشگاه‌های زبان است. به دلیل نیاز تمام افراد به یادگیری زبان‌های خارجی گوناگون اموزشگاه‌های زیادی در کشور ایران تاسیس شده‌اند. اگر شما نیز صاحب یک اموزشگاه زبان بوده و در این زمینه فعالیت می‌کنید بهتر است به برندسازی و بازاریابی اموزشگاه خود توجه زیادی داشته باشید. با توجه به تعداد بالای اموزشگاه‌ها در سال‌های اخیر رقابت شدیدی برای جلب نظر زبان‌اموزان شکل گرفته است. اگر می‌خواهید در این رقابت موفق باشید باید از تکنیک‌های به روز استفاده کرده و برندسازی کنید.

طراحی لوگو می‌تواند اولین قدم در این مسیر باشد. با طراحی نشان تجاری حرفه‌ای می‌توانید هویت برند و اموزشگاه خود را به همگان نشان داده و حرفه‌ای بودن خود را ثابت کنید. بسیاری از زبان‌اموزان به سمت اموزشگاه‌هایی می‌روند که برندی قوی و موثر داشته باشند.

 

رعایت سادگی در طراحی لوگو اموزشگاه زبان

از دیگر نکات بسیار مهم در طراحی لوگو اموزشگاه زبان رعایت سادگی و پرهیز از شلوغی است. برخی از افراد تصور می‌کنند که هر اندازه لوگوی شلوغ‌تری داشته باشند می‌توانند توجه افراد بیش‌تری را به خود جلب کنند. این در حالی است که لوگوهای پیچیده تنها حواس مخاطب را پرت کرده و وی را گیج و سردرگم می‌کنند.

علاوه بر این بهتر است به ماهیت فعالیت‌ اموزشگاه خود نیز توجه داشته باشید. اگر در اموزشگاه خود تنها به اموزش زبان انگلیسی می‌پردازید می‌توانید از نمادهای مربوط به این زبان استفاده کنید. اما در صورتی که زبان‌های دیگری را نیز در اموزشگاه تدریس می‌کنید بهتر است لوگو را به گونه‌ای طراحی کنید که بتواند به خوبی وسعت فعالیت‌های شما را نشان دهد. در صورت تمایل می‌توانید برای پاسخ به سوالات خود در این زمینه از خدمات مشاوره طراحی لوگو در لوگو داک استفاده کنید و همچنین نمونه طراحی لوگو لوگوداک را مشاهده کنید.

آیا انتخاب فونت در طراحی لوگو اموزشگاه زبان مهم است؟

بله. فونت شما باید علاوه بر زیبایی ظاهری به خوبی خوانا باشد. بدین ترتیب زبان‌اموزان می‌توانند به راحتی نام اموزشگاه شما را خوانده و آن را به ذهن بسپارند.

طراحی لوگو اموزشگاه زبان چگونه به موسسه هویت می‌بخشد؟

لوگو در واقع ارم و نشانی گرافیکی است که می‌تواند به عنوان نماینده‌ای از کسب و کار شما ظاهر شود. طراحی مناسب لوگو هویت و شخصیت اموزشگاه شما را نشان خواهد داد.

همکاری با تیم لوگو داک

شما می‌توانید برای داشتن یک لوگو آموزشگاه زبان منحصر به فرد به تیم لوگو داک اعتماد کنید. تیم لوگو داک با در نظر گرفتن تمام ویژگی هایی که یک لوگو باید داشته باشد را رعایت می‌کند. 

ترکیب رنگی در طراحی لوگو اموزشگاه زبان

یکی از نکات بسیار مهمی که باید در طراحی لوگو اموزشگاه زبان به آن توجه داشته باشید استفاده از ترکیب رنگی مناسب است. رنگ‌ها هر یک اثری ویژه بر ذهن مخاطبان داشته و می‌توانند پیام مورد نظر شما را به آن‌ها منتقل کنند. از این رو توصیه می‌شود که در طراحی لوگو حرفه ای برای اموزشگاه زبان از رنگ‌هایی استفاده کنید که به خوبی حال و هوای تجارتتان را به مخاطبان منقل کند. نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشید استفاده از نهایت 2 یا 3 رنگ در ترکیب رنگی لوگو است. استفاده از رنگ‌های بیش‌تر تنها طراحی شما را پیچیده و شلوغ خواهد کرد.

نرم افزار های طراحی لوگو

یکی از مهمترین ویژگی هایی که تیم طراحی باید داشته باشد، توانایی کار با نرم افزاهای طراحی لوگو است. طراحی لوگو به روش های مختلفی انجام می‌شود اما تخصصی ترین آن‌ها، طراحی لوگو با ایلاستریتور و کورل است. ممکن است لوگو دو بعدی را بتوان با فوتوشاپ طراحی کرد، اما قطعا اندازه گیری و خروجی در هر سایزی که از نرم افزار ایلاستریتور برای کافرما می‌گیریم، بسیار بهتراست.

مناسب ترین قیمت طراحی لوگو با لوگوداک

یکی از مهم‌ترین المان هایی که در طراحی لوگو برای کارفرما مهم است، قیمت طراحی لوگو با بیشترین خدمات است. تیم طراحی لوگوداک در نظر دارد برای کسب رضایت مشتریان و ارائه خدمات بیشتر بهترین قیمت را ارائه دهد. برای اطلاع از قیمت طراحی لوگو با تیم ما تماس حاصل فرمایید.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *