طراحی لوگو خیاطی

طراحی لوگو خیاطی و مزون لباس از کاربردی‌ترین لوگوها در راستای برندسازی بوده است. توجه به اصول برندسازی و تاثیری که در افزایش مخاطبان دارد یکی از مهم ترین عوامل موفقیت در هر کسب و کاری است. باتوجه به اینکه بسیاری از بانوان پرتلاش اقدام به کارآفرینی و افتتاح مزون لباس کرده اند لازم است توجه ویژه ای به طراحی یک لوگو اختصاصی داشته باشند. یک لوگو منحصر به فرد برای خیاطی خاص بودن و اهمیت شما به مشتریانتان را نشان می‌دهد. لازم است این نکته را به یاد داشته باشید که طراحی لوگو یک کار تخصصی است و باید توسط یک تیم حرفه ای و خلاق انجام شود.

SAMPLE OF LOGO

نمونه کار لوگو

WHAT IS A LOGO

چرا طراحی لوگو با لوگوداک

0

مهارت های من
مهارت های من
مهارت های من
مهارت های من
image-4-copyright
WHAT IS A LOGO DESIGN

مزیت همکاری با لوگوداک

0

WHAT IS A LOGO DESIGN

مزیت همکاری با لوگوداک

0

ویدئویی از ما

0

CORPORATE SERVICE

ما به رشد تجارت دیجیتال شما کمک می کنیم

0

مریم میرزایی
مریم میرزایی

0

0

محسن ترابی
محسن ترابی

0

0

WHAT IS A LOGO DESIGN

مزیت همکاری با لوگوداک

0

Professional-Logo-Design-For-Business-Brandgy
business-logo-768x512-1
WHAT IS A LOGO DESIGN

مزیت همکاری با لوگوداک

0

WHAT IS A LOGO DESIGN

مزیت همکاری با لوگوداک

عکاسی

This is the heading

مدیریت پروژه

This is the heading

طراحی برندینگ

This is the heading

عکاسی

This is the heading

WHAT IS A LOGO DESIGN

پادکست همکاری با لوگوداک

0

image-4-copyright
WHAT IS A LOGO DESIGN

مزیت همکاری با لوگوداک

0

لوگو برگ
لوگو آنتن
لوگو قفل
لوگو گل
لوگو پیتزا
لوگو آتش
skyscrapers-view-from-ground-cloud

اصلی ترین مورد در تعیین تعرفه تمام شده دیزاین لوگو خیاطی؛ نوع لوگو خیاطی از بین سه روش لوگو تایپ، تصویری و ترکیبی است.

لوگو داک با داشتن طراحانی متخصص و با دانش در حوزه صنعت مد و لباس، بهترین خدمات در خصوص طراحی لوگو خیاطی را به شما خواهد داد. شما میتوانید نمونه لوگو های طراحی شده مارا ببینید.

طراحی لوگو خیاطی (Sewing logo design) چه ویژگی‌هایی دارد؟ تا چه اندازه با انواع دیزاین لوگو خیاطی آشنایی دارید؟ می‌دانید کدام ترکیب رنگ‌ها مناسب طراحی لوگو تجاری خیاطی شما هستند؟ از هزینه تمام شده برای طراحی لوگو خیاطی اطلاعی دارید؟ طراحی لوگو برای هر ماهیت شغلی یکی از اقدامات مهم و تاثیر گذار در موفقیت و قرارگیری در مسیر درست به سوی حرفه‌ای شدن است. همچنین طراحی لوگو حرفه‌ای به رشد مالی خیاطی شما نیز کمک فراوانی خواهد کرد. شما با داشتن یک لوگو خاص و با طراحی اصولی می‌توانید تمایز خود را به مشتریان نشان دهید و از همان ابتدا در نظر او حرفه‌ای جلوه کنید.

اگر می‌خواهید بخش کثیری از مشتریان موجود در بازار را از آن خود کنید لازم است در همه امور با دقت و کمی وسواس عمل کنید. یکی از این اقدامات موثر در موفقیت شما و سازمان تحت نظرتان؛ انتخاب و طرح لوگو خیاطی مناسب با هویت کارگاه دوخت لباس شماست. با استفاده از یک لوگو جذاب و پرکشش مشتریان را ترغیب خواهید کرد که به خیاطی شما مراجعه کنند.

به صورت کلی طراحی لوگو را می‌توان یکی از دریچه‌های مهم و کلیدی در بازاریابی موفق امروزه دانست. به خاطر داشته باشید که دیزاین مارک تجاری مخصوص به بیزینس می‌تواند مسیر و سرنوشت تجاری کسب و کار شما را به صورت کامل متحول کند. اگر خواهان یک لوگو منحصر به فرد و جذاب برای مزون خیاطی خود هستید پیشنهاد می‌کنیم با مشاوران و طراحان با تجربه ما در شرکت طراحی لوگو؛ لوگو داک در تماس باشید.

طراحان کاربلد لوگو داک با داشتن تخصص کافی در حوزه طراحی و دیزاین انواع لوگو برای کسب و کارهای متعدد، درابتدا با تشکیل جلسات مختلف با ماهیت خیاط خانه شما آشنا شده سپس با بهره‌گیری از اطلاعاتشان به شما پیشنهادهایی در خصوص مناسب‌ترین طراحی لوگو خیاطی خواهند داد. برای استفاده از مشاوره رایگان مشاوران ما در لوگو داک میتوانید از طریق شماره تماس های درج شده در سایت اقدام کنید.

انواع طراحی لوگو خیاطی

طراحی لوگو خیاطی در گذشته آنچنان با اهمیت نبود و غالبا مشتریان صرفا از طریق تبلیغات کلامی به سوی کسب و کاری مانند خیاطی جذب می‌شدند. اما امروزه طراحی لوگو خیاطی همانند بیلبوردی سیار برای شما مشتری خواهد آورد و حتی مخاطبین نشان تجاری طراحی شده را به نوعی احترام به خود تلقی کرده و به مزون لباسی که لوگویی حرفه ای داشته باشد، اعتبار بیشتری خواهند بخشید. طراحی لوگو برای خیاطی انواع مختلفی دارد که هرکدام بر اساس هدف اولیه کسب و کار و سلیقه کارفرما انتخاب خواهد شد.

طراحی لوگو تایپ خیاطی

سبک لوگو تایپ از طراحی نشان تجاری برای مزون‌هایی پیشنهاد می‌شود که برندشان به نوعی یادآور ماهیت کسب و کار مورد نظر است. مانند برند کوک.

طراحی لوگو تصویری خیاطی

روش لوگو تصویری از جمله دیزاین‌های لوگویی است که بسیار هم طرفدار دارد؛ عموما یکی از مشخصه های اصلی و مهم کسب و کار را در تصویر خود نشان میدهد. مانند تصویر یک قیچی.

طراحی لوگو ترکیبی  خیاطی

لوگو ترکیبی شیوه دیگری از طراحی آرم تجاری است که برای کارفرمایانی توصیه می‌شود که می‌خواهند هم نوشته و فونت را در لوگو خود ببینند و هم تصویری در آرم تجاری خیاطی خود مشاهده کنند.

رنگ‌های مناسب برای طراحی لوگو خیاطی

انتخاب رنگ مناسب یکی از مواردی که در طراحی لوگو خیاطی بسیار مهم و تاثیرگذار است. هر کدام از رنگ‌ها قدرت به خصوصی دارند که می‌توانند در ذهن مخاطب اثر گذاشته و او را جذب لوگو مزون شما کنند. موارد متعددی در انتخاب رنگ برای لوگو هر هویت شغلی موثر هستند. اصلی‌ترین آنها نوع کسب و کار است. طبیعی است برای بیزینس‌هایی که مانند خیاطی لازم است به سبک لباس‌های دوخته شده در این خیاطی را نیز مورد بررسی قرار داد. به عنوان مثال در مزون لباسی که صرفا لباس‌های مجلسی مربوط به عروس و لباس محضر دوخته و طراحی می‌شود بهترین طبف رنگی می‌تواند برگرفته از همان رنگ‌های روشن لباس‌ها باشد.

دقت داشته باشید که هر کدام از رنگ‌ها به لحاظ روانشناسی دارای انرژی و منتقل کننده احساساتی به چشم مخاطب هستند. به همین دلیل اگر می‌خواهید درست‌ترین انتخاب را از نظر رنگی برای طراحی لوگو خیاطی تان داشته باشید علاوه بر بررسی و در نظر گرفتن نوع لباس به مفهوم و پیام هر رنگ نیز توجه کنید.

تعرفه طراحی لوگو خیاطی

از دیگر موارد مهم در هر طراحی لوگو اعم از طراحی لوگو خیاطی اغلب اوقات مورد توجه کارفرمایان است؛ قیمت طراحی لوگو خیاطی است. اگر مدیر و یا مسئول یک خیاطی هستید حتما تا به حال قیمت‌های متعددی برای طراحی لوگو خیاطی به شما از طرف شرکت‌های مختلف داده شده است. علت این تفاوت نرخ تمام شده طراحی لوگو خیاطی موارد و عوامل مختلفی است. که از مهم‌ترین فاکتورهای موثر در تعیین قیمت طراحی لوگو خیاطی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • شما چه نوعی از طراحی را برای لوگو خیاطی خود انتخاب کرده‌اید.
  • دیزاین آرم تجاری خیاطی خود را به کدام طراح سپرده‌اید و او تا چه اندازه تجربه دارد.
  • مدت زمان تعیین شده برای طراحی لوگو
  • تعداد ویرایش از سمت کارفرما برای رسیدن به طرح مورد نظر

برای اطلاع از جزئیات قرارداد طراحی لوگو و ثبت سفارش می‌توانید با تیم طراحان خلاق و با تجربه لوگو داک در تماس باشید و از خدمات و مشاوره رایگان انها استفاده کنید.

4/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *